Jump to content

Ekskluzivni test Huawei Ascend P1 modela na Benchu


Eternall

Recommended Posts

Pozdrav drugari. Imali smo priliku da rano dobijemo Engineering Sample modela, pa smo igrom slučaja jedni od prvih, ako ne i prvi koji imaju pravi test ovog modela. Kada je već tako, hteli bi smo da proširimo malo vest, tako da ću ostaviti dva linka ovde, jedan ka našoj i drugi ka engleskoj verziji koju sam prevodio zbog stranaca.

http://mobile.benchmark.rs/mobilni_telefoni/test_huawei_ascend_p1_u9200

http://mobile.benchmark.rs/mobilni_telefoni/review_huawei_ascend_p1_u9200_english_version/

Bacite pogled, radi se o dosta moćnom i zanimljivom modelu sa Stock ICS-om.

Edited by Ivan_
Link to comment
Share on other sites

ček, i ti si došao da reklamiraš bench na ruru?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa sta i da je dosao, bas ce se rur i benchmark najesti jedan od drugog, jebote.

Mislim bilo bi jadno da je okacio neki debilni sajt o kupis 5 dobis sest, ali ovo je stvarno bezazleno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mislim da ne bi niko pravio problem kada bi na bench forumu linkovao clanak na ruru.

Ali stvarno mislim da ne bi, cak je vec i bilo pre linkova

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prosto neverovatno kakvi ste ljudi. Očigledno sam pogrešio što sam pravio ovu temu, imate neku kosku sa Benchmarkom, to nisam znao. Obrišite temu, jer je očigledno reklamiranje Benchmarka, sajta i foruma koji postoji isto koliko i Rur, pa zato treba da se reklamira ovde. Nisam očekivao ovakvu reakciju - imate mobile sekciju, a ovo je retka mobile vest, no dobro.

Link to comment
Share on other sites

Истриповао си брате гадно, нема овде нико коску са Бенчовцима, част изузецима, само си преозбиљно схватио шалу и преувеличао трунку основане сумње за рекламирање. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

OK, prestanite da trpate choveka... Znam da radi dosta testova na benchu i da se trudi da ih uradi normalno, a ne da otalja kao mnogi.

Poshto i sam sedim na benchu i chitam dosta togda tamo, ne vidim nikakvu konkurenciju medju rur-om i benchom. Znam da voodoo isto tamo chesto biva, kao i Highl1, Igor i josh poneko sa ovog foruma.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@Corey

Jesam preuveličao zato što je šala sa reklamiranjem neukusna, ako je uopšte šala, više mi liči na optužbu. Nije ovde uopšte reč o sajtu na kojem je test, već o samom testu. Da sam otvorio temu o nečemu beznačajnom, razumeo bih ovakvu reakciju, ali ovo je prilika da se pročita o nečemu što lično smatram da bi i drugima bilo zanimljivo.

Potpuno je nebitno da li je test na Benchmarku ili Perinom blogu. Nisam ni sanjao da ću biti dočekan na nož od strane članova foruma, koji toliko godina posećujem. Stvarno nema smisla ljudi. Najgore u celoj priči je što sam test niko nije ni pomenuo, odmah je bio odgovor u fazonu "šta si koj kurac dolazio ovde da reklamiraš Benchmark, ajde pali" .

Kao što kaže Zerbah, Benchmark Rur-u ne predstavlja konkurenciju, dva sajta se bave potpuno različitim stvarima. Tužno mi je što kod nas svako jedan drugog hvata za gušu i pravi pretpostavke. Tužno mi je što ste pomislili da sam ovde došao da reklamiram nešto, i to je ono što me je najviše pogodilo i zato sam tako sarkastično odgovorio Higl1-u.

Link to comment
Share on other sites

ajde de, ne mora se sada patetisati

prcitao sma tekst, iako nisam fan previse tankih telefona

mora biti propilicno jeftiniji a bolji od konkurencije da bi se probio, i da bi kupci zaboravili da je to tamo neki huawei (zgodno bi im bilo i da promene naziv, jer ime asocira na nekakav koktel na havajima :P )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...