Jump to content

Arcanum GOG


overkind

Recommended Posts

Arcanum <3

Ako ides na tehnolohiju, svakako ali SVAKAKO idi na kombinaciju prangija i ETF :D a onda kad napravis tesla gun.... raspolovices svet.

Ako ides na madjijanje, za pocetak ti je najbolje da krenes kao summoner dok ne dodjes do mogucnosti da summonujes ogrea, jer su jako jaki za pocetak igre. A posle toga idi na neki tree koji ti se svidja.

Tesla gun i Axe of lost time svakako dva najjaca weapon-a u igri, mada mislim da i Durin's Hammer ne zaostaje puno. A sad se setih i Azram's star... Jao bre pa igra ima da ti ponudi tako jak replay value da je to strasno. Moras je preci bar jedno 4-5x da bi zapravo presao nekih 75% igre. A cik probaj da zbavis Durin's hammer :)

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan sam krenuo ponovo, prvi put ozbiljno igram sa magom i smorio sam se koliko je prejak u odnosu na tek varijantu

kod "crnogoraca" (black mountain clan :), koji mi je sa ganslingerom bio ubedljivo najteži deo igre (samo na drugom nivou rudnika ima bez preterivanja preko 100 neprijatelja, većina je fazon 10 lvl-a iznad tako da mi je tu džebana bila uvek najveći problem, od starta sam morao da štekam za taj momenat, da se vraćam i da dokupljujem itd), sa black necromancy/force magom sam prošao kroz nivo ko kroz puter, pritom potpuno solo, jer sam ekipu ostavio na početku da ne bi olupali mačeve o goleme. koji smor jebote, ogroman disbalans :c

@ imbaq - harm je, koliko sam skontao posle malo eksperimentisanja, bez premca najjača početna magija

Pa da inace na teku ja sam taj nivo uvek igrao u real timu ono bezis i pucas, mag je oduvek bio totalno imbalans :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chris Avellone iz obsidiana konačno seo da igra Arcanum, ja sam se mnogo smejao dok sam gledao :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ГоГ везија има све неопходне додатке у себи или морају додатно да се скину? Ишао сам на онај линк, али се ништа не догађа кад се притисне да се скидају... а и иначе је сајт сав у хаосу.

Link to comment
Share on other sites

Nema GoG sve podrebne dodatke, samo poslednji zvanični peč. Problem je što sajt terra-arcanum zadnjih meseci je iz nekog razloga dosta sjeban, a on je glavni izvor svih potrebnih dodataka. Mada mislim da verzija sa svim dodacima može da se nađe na bb, zapravo siguran sam.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jbg omatorio sam, neam vise energije a ni vremena ko nekad da sednem pa u cugu il u 2-3 dana da predjem igru ko covek. Sad ce jos malo deca, pa cu njih da pujdam da igraju, a ja iz pozadine da gledam i resavam zagonetke.

Tako sam i Deadlight, zena igra ja kad ustreba dodajem iz pozadine.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...