Jump to content

RUR Majice 2012 - DIZAJN


Recommended Posts

ja mislim da je šule već photoshopovao to, ima negde na nekom topicu :)

Vudu u pravu si i ti, ja bih jako voleo da bude mohi majica, al nešto nisam optimista po tom pitanju :(

i da, da napomenem da ja ni ove godine nemam veze sa celom pričom, samo sam se javio na topic kao "obični forumaš", jer su već neki počeli da me pitaju "a opet praviš rur maje a?" i tako to. Možda ću i da bacim koji predlog ako nađem vremena, poz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlučio sam da promenim pravac, svi teže zapadu, i ja sam do nedavno, međutim okrenuo sam se ka istoku!

Па на истоку излази Сунце

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

7 min = 1 drgn ili samo 1 drgn ili tako nešto

teško je

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pokazah vec lakiju ideju za majicu ili samo za logo.

Font je epoxy history, ali kontam da bi i drugi font isao sasvim fino uz ovu liniju.

8wKbG.png

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ali dajte neku dalju ideju za teško je ... može da bude samo ispis teško je, ali mi je to nekako jednostavno ... više mi je na fazon, nemam pojma, iz krajnosti u krajnost ... jedna verzija nacrtan teg od 16 tona i ispod piše "teško je" a druga pak baja leži onako kao vruće mu je i ne znam, čita rur sa mobilnog i piše "teško je"... ne znam, ovo je "sa vrha glave".

Мени ово кул, само фонт да се промени. И можда да се склоне ови бордери.

da prevedem sa kulturnog jezika - "ok je, samo sve da se promeni" :))

Link to comment
Share on other sites

To je bila ideja, meni se svidelo bas to sa 'borderima' jer daje neku celinu toj 'liniji', ovako bez border-a, nekako mi prazno.

F9GpE.png <- bez linija

nnckY.png <- sa linijama

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

У праву си:) Мислио сам да ће без бордера да буде као давидов фазон, тј. да неће да буде овако одсечено. А ако би склонио бордере, а фејдовао линију на странама (не неки дугачак фејд, ал чисто да се изгуби плакатност)? Извини ако те смарам, ал ђа ми се концепт:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

je l' se cini jos nekome da bi fazoni tipa '7 min = 1 drgn' bili previse 'ekstremni', a i verovatno bi se to zavrsilo tako sto bi masa ljudi glasala da se radi neka od tih majica a onda bi ih kupilo troje ljudi...na stranu sto su te fore dobre, ali opet govorimo o majicama :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Па ја сам у неком таквом фазону бат нот квајт... Зато ми се свиђа овај страјп што је ввуду поставио. Мени је кул кад маја има неки трип, али да је функционална и без осврта на тај трип. Мислим, ако та седам минута маја има добар дизајн и функционише сама за себе, ја бих је купио.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne smaras, to ionako radim sad kad nemam koncentraciju za ucenje =)

Ali i dalje mislim da je mnogo bolja varijanta sa linijama, npr ovako nesto

uZvfi.png <- bez linija sa malim fejdom

keNBT.png <- sa linijama koje su na 40% opacity

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Е, контам да је тај рад најбољи, да има линије, али са малим опаситијем:)

За Харона не знам, мејбе бејбе [8)]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Uzmemo lepo spoj Duletovih najznačajnijih wot-ova, smanjimo font što je više moguće a da bude čitak i onda lupimo na "vrh" majice tj. ispod okovratnika velikim slovima

WOT

i ispod toga u toj širini sve do kraja majice, Duletovo pisanije :)

Link to comment
Share on other sites

a jes, pa da majica bude dugacka minimum 18 metara

Па не, имаш 18 мајица, свака по пасус!

А ником се не ђа овај давидов што је ввуду окачио?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...