Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

sto,Otac se do jaja brzo asimilirao u rur zajednicu,meni je zanimljiv

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

grujo, rispket! IMAS OD MENE POLJUBAC ZA LEPE RECI...

btw, na konto ivanovog posta, malo pre bio na svom profilu, imam neku tamo gomilu minusa (hahaha, pise NIJE SE SNASAO :( ) mislim, kako je do jaja, lupajte mi svi minusOVE, da napravimo mini test, da vidimo KOLIKO MOZE MAKSIMUM minusa da se ima :>

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

grujo, rispket! IMAS OD MENE POLJUBAC ZA LEPE RECI...

btw, na konto ivanovog posta, malo pre bio na svom profilu, imam neku tamo gomilu minusa (hahaha, pise NIJE SE SNASAO :( ) mislim, kako je do jaja, lupajte mi svi minusOVE, da napravimo mini test, da vidimo KOLIKO MOZE MAKSIMUM minusa da se ima :>

Pa nisi se druze snasao UOPSTE.Tvoji postovi su 80 % u fazonu (sta pricaj ovaj covek) ...A posto vidim da pokusavas non stop da trollujes i tu se nisi snasao..Ja da vidim da me ljudi toliko kritikuju i ovako tretiraju kao tebe ,odavno bih napustio ovaj forum ZAUVEK..

Meni si se zgadio sa onim postom u vezi incesta i burazeru ,u mojim ocima si nista vise nego jedan obican debil (zao mi je ali tako je-ja uvek govorim iskreno)..jebe mi se hoce ti biti krivo ili ne...Da malo manje postujes budalastine i da malo vise obratis paznju na temu mozda bi bila drugacija situacija...ali ne ,ti decko jednostavno upadnes na neki topic i napravis neki troll post da ni ti sam u stvari ne znas sta pises..UOPSTE nisi zanimljiv...Ne znam...da postoji opcija kao na facebook-u "block this user" ili sta vec gde jednostavno blokiras coveka i ne moras da gledas ni njegov profil niti njegove postove sto je najvaznije..Retko kada pises dugacke statuse ali ti si druze preterao...Idi malo udahni svezeg vazduha,dodji sebi i onda dodji na rur i pogledaj sve i jedan tvoj post ...Svakako si na ignore od mene

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

dosta reci trosis na nekog ko je na "ignore kod tebe". Opustite se ljudi, forum <> RL

Ja sam ovaj forum uglavnom koristio radi WoW prodaje kupovine ,ali od nedavno ovaj forum pokusavam da koristim kao jedan vid opustanja i gde mogu da procitam dosta zanimljivih,smesnih i uostalom korisnih stvari..Ali kada pogledam postove poput OCEVIH ja jednostavno izludim..Trpeo sam dosta dugo i mnogo ranije sam hteo da pustim u etar ono sto mislim ali ne mogu vise da trpim i moram da kazem ono sto mislim,svidelo se to ljudima ili ne.Svi mi volimo da izvalimo neki troll post ali daj bre pa niko nije toliko debilan da trolluje forum non stop sa budalastnama..Meni je ovaj forum fenomenalan i svi vi ste mi jako jako dragi ljudi na neki nacin....Koliko puta sam dosao ovde u stanju totalnog delirijuma ali svaka vam svima cast koliko imate pozitivne energije koju je da budem iskren jako testo sacuvati i ocuvati ali ne mogu da shvatim ljude poput ovog "OTAC" koji napisu neki troll post a da ni sami ne znaju sta su napisali..Necu da vas smaram sa ovim i izvinjavam se svima !

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

dosta reci trosis na nekog ko je na "ignore kod tebe". Opustite se ljudi, forum <> RL

WOOW! mudrica :>

tako se to radi... a onaj tekst veliki od gospodina astora nisam ni procitao jer sam video da je Rabies (besnilo) krenulo na usta da penia nigde CJEPILA!!! ;D iskreno, samo prvu recenicu sam citao i onda shvatih da moram da prdnem jer sam jeo neku ljutinu jutros, i to je to :D bilo boljih stvari da radim ;D

darth-vader-didnt-read.gif

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 7

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...