Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Ovi škotski Dvorci su prešli kraj, prefantastični su. I ova šuma sa treće slike isto. Predeli su lepi ,ali ništa nevidjeno, 5 puta lepše pejzaže tog tipa možeš da vidiš po Balkanu (Jugozapad Srbije, Crna Gora i Hercegovina).

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Inače Dvini, vidim da si motorizovan, je li u pitanju rent a car ili imaš tamo prijatelja/poznanika nekog?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

odbili me ameri za vizu, ne trebam im vise, ovde sam dosao da odradim neki kratak it projekat :)

Inače Dvini, vidim da si motorizovan, je li u pitanju rent a car ili imaš tamo prijatelja/poznanika nekog?

rentacar, nemam drugara ovde..

odlicne su slike, samo mi deluje nekako pusto sve i nadam se da nisi sam putovao

dobro zapazanje. obradjivao sam slike u fotosopu zato sto je cesto oblacno i malo maglovito, tako da kad se zavuces u planine i jezera s tom maglicom i uglavnom oblacnim vremenom, verujem da covek moze da se oseca prilicno usamljeno :) putovao sam na zalost sam, ne toliko na zalost zbog drustva, koliko zbog troskova, litar goriva 2e

odlicne silke, steta sto ih nisi malo sredio u Topazu bile bi jos bolje

numem :/ probao sam u psu da izvucem koliko sam mogao

sve je jezivo lepo, svuda su jezerca i zelene planine, nekako je izmaglica uvek pa ne moze posteno ni da se fotografise. inace cilj mi je bio da stignem do ostrva skye, koje je kao najlepse , ali nisam uspeo, trebao bi mi jos jedan dan za to. a to ostrvo je cream of the crop:

3347298932_69967c0266.jpg

1.jpg

  • Upvote (+1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

stvarno interesantno i lepo, kao iz igrica! gde su elfovi i dwarfovi!

anyway evo ovde su paori!

bbsfk.jpg

edit:jbg mob je bio desire, jos je i solidno ispalo :D

edit2: bravo za akcijanje na guci, hladjenje piva i punjenje mobova za nauk :)))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...