Jump to content

Mad Men - spojleri nisu sakriveni


alfa

Recommended Posts

Много добра режија у десетој епизоди, невероватно колико глатко је текла епизода. А одабир психоделичног рока у сценама пурњања је сјајан : )

 

Ma

 

LgenlCY.jpg

Роџер излази из хотела, обучен овако а сви око њега у шорцевима и мајицама, а онда камера се пребацује на Дона исто тако затрпаног у гардероби, врхунски.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Okej, Bob je malo jasniji sada  [roflmao]

Don govno, jadna Seli. I dalje mi u glavi ono njeno "How's the city?" - "Dirty". Čak i kad pomisliš da bi mogao da ispadne dobar - uspe da ispadne seronja nekako. 

I koji kurac sa Peginim "I could make it worth your while"?  [xx(]

Enivej, jedva čekam sledeću.  [:p]

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Колико је добра режија била у претходној, толико је у једанаестој лоша. Неке сцене су деловале много лоше, као да су дали неком бруцошу режије да се поиграва, а све што зна је фокус камере на лика када је његово време да каже нешто, дијалог између Дона и Арнолда је добар пример. Општи утисак сасвим океј епизода.

Дон у једном моменту каже како (клинац) не може вечно да бежи, ако тако заиста мисли онда крај где он хвата маглу (још једном) нема тежину. То ми се допало највише можда.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je ova epizoda bolja od prosle, pogotvu scena Don-a u hodniku, jednostavna al da se najezis.

 

Jel ja jedini mislim da je Bob fejkovao no homo momenat da bi izasao na kraj sa Petom ?

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se smorio ili nije, mislim da je Bob iz situacije izvukao dosta, prvo hispanoa niko neće proganjati, drugo, nije navukao gnev na sebe. Da li je gej ne znam, deluje da bi ga primio ako proceni da će mu to koristiti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

А нисте видели када је Шпанац оверио дупе Питу? Кад је био у канцеларији код њега.

Боб педерчина, знао сам да нешто фали том лику!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Па нисам рекао све, само природна/нормална сексуална оријентација.

Јао сад сам се сетио реакције Пеги код спике са Питовом кевом :)))

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је Боле погодио суштину. Ове сезоне главни правац развоја Бобовог лика је био дупеувлакачко успињање уз хијерархију компаније. Чак му је у прошлој епизоди мислим, неко од партнера обрусио зашто је стално на погрешном спрату где му није место.

 

Jel se zato smorio kao konj kada je ovaj rekao da je biti gej osoba jednako biti degenerik?

Ово је рекао Пит Бобу? Не сећам се тога, нити контекста у коме је то могао да каже.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ја у тој сцени нисам могао да прецизирам на шта се тачно односи његов хејт, сувише ми је магловито да могу са сигурношћу да кажем да је у питању хејт на педере. То сам прво помислио, али након целог разговора нисам више био сигуран.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Није Пеги ретос, она је само једна обична кучка. Мислим, шта рећи о особи која не жели своје дете да види...

Тед јесте заљубљени ретос, ал' ваљда му је Дон отворио мало очи.

Пит је највећи победник епизоде. Ем је добио "Chevy", ем је успео да зајебе Боба у оној њиховој игри.

Сали је класичан продукт родитеља прсотина :с

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...