Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mene sada samo kardiolog može da otera u teretanu [V]

pa ja se nešto time motivišem pre svega. Sedim po 12+ sati u mestu, izađem da vidim sunce samo da bih se oždrao negde i onda nazad pred kompjuter... Poživeću valjda malo duže ako se redovno bavim nečim fizički.

A i koji trbušnjak i biceps pride ne mogu da škode [8D]

Link to comment
Share on other sites

Izgleda sam dobio zauske :(

Juce bio kod jedne doktorice kaze najverovatnije nisu, ali da se izvadi krv. Danas izvadio krv, odneo rezultate, kaze ona normalni su rezultati, ali i dalje nije sigurna. Zove ona nekog starijeg doktora, kaze on njemu se cini da jesu. Sutra moram opet krv na analizu plus urin, ultrazvuk i tad ce biti sigurna da li jesu. tacno cu poludeti :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda sam dobio zauske :(

Juce bio kod jedne doktorice kaze najverovatnije nisu, ali da se izvadi krv. Danas izvadio krv, odneo rezultate, kaze ona normalni su rezultati, ali i dalje nije sigurna. Zove ona nekog starijeg doktora, kaze on njemu se cini da jesu. Sutra moram opet krv na analizu plus urin, ultrazvuk i tad ce biti sigurna da li jesu. tacno cu poludeti :(

Ne secam se, si ti u ns? Tamo je epidemija medju studrntina, gomila je zapatila!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Evo cekam da dodju po mene, pa na aerodrom. Vracam se vec u petak uvece, ali radujem se, bas sam zeleo da odem u Stokholm, plus sto ide nas 8 [HAEEEE], tako da ce sigurno biti odlicno. :]

nije Stokholm ništa spec, ali vredi videti naravno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...