Jump to content

Mass Effect 3


Slađan

Recommended Posts

Em sto je Harbinger, em sto je 4-ti kraj ubedljivo najgora opcija da se izabere a samim tim svima koji su teorisali za indokrinaciju je bukvalno receno bas to "Deal with it!". Neka padne cena akcija, crkla EA i ceo Bioware tim krembila. Pazi kad stavljam paru na paru da ce njihov f2p SWOTR-a biti najgori f2p plan ubedljivo, garant.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo keca preso vise puta, ovaj krsh sto su posle izbacivali kao cele igre sam preso jednom, cisto da vidim bedu svojim ocima, i to je to. Kontam da cu keca preci jos jednom kad mi se bude igralo, bas je vr

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja kako su doradili krajeve.

Vecina krajeva je sad "happy" ending, tacnije svi do jednog su bitter-sweet. U novom kraju, da, svi izginu, ali informacije koje je Liara stavila u one kapsule su omogucile da se u sledecim ciklusima sjebu Reaper-i.

Naravno da ima i dalje nekonzistentnosti sa pricom prvog dela(koji je i najbolji), ali mislim da je ovo daleko bolje od govneta koji su nam dali u originalim ME3 krajevima.

Ostaje gorak ukus u ustima jer je Bioware bio usrao motku potpuno, a pravili su se ludi i jos se ponasali bezobrazno, nipodostavajuci misljenja fanova (pricali da smo overreactovali, kako je igra "dobila dobre ocene", onaj bullshit kako nece da menjaju svoj artistic vision i da zele da se postuje aristic integrity kraja igre), taj nacin na koji su se ponasali im nikad necu oprostiti, a siguran sam i velika vecina fanova.

Siguran sam da ne bi napravili ovaj Extended Cut da se nije digla tolika halabuka i da fanovi nisu odreagovali.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, pa u principu da mi se svidjaju novi krajevi, u svakom slucaju su kvalitetno odradjeni (napravljene su nove animacije, zapuseni vecina plot hole-ova, sa poslovne strane, pozvali su voice aktere da snime dodatan dijalog, nisu osljarili tu itd)

I pored toga nepopravljiv dmg is done, zbog nacina na koji su se ponasali kad su nam po izlasku igre servirali govno, a pricali da nije govno i da treba da smo srecni zbog tog govneta itd.

Kao sto kaze moj deda, uvreda je kao kad zakucas ekser u dasku, mozes ti posle da izvadis taj ekser ali rupa ostaje. Bioware se lepo izvinio ovim DLC-jem, ali emotivna bol koju nam je naneo starim krajevima ostaje [:D]

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Retko koja space opera bude losa ali naglasak na opera, znaci smisleono delo posle kog ti idu suze. Infinite Space na NDS-u, zadnje sto sam igrao a da mi pada na pamet, znaci doslo mi da zaplacem na neke trenutke a sam kraj je ubica.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...