Jump to content

General Game News Thread


Slađan

Recommended Posts

I meni, zato i mislim da će biti kul. Skapirali su da moraju malo da promene setting. Možda onda i odigram B2 pred izlazak ovog, kao što sam sad slučajno poč'o da pikam Darksiderse na X360 iznova, videću dal' je lakše nego na tastaturi i mišu :)

Link to comment
Share on other sites

od juče pa na danas gde god pogledam na ovim IT, gejmerskim sajtovima, svi su presekli pišice na novi Unreal 4 engine, a meni nekako već zadnjih 5-6 godina Unreal endžini (uključujući i ovaj sada) izgledaju isto... ono, nisam oduševljen i što je najgore ne kapiram tačno čime treba da se oduševim svaki put kad ih predstave... iako navedu kao sva ta poboljšanja, ja ih prosto nekako ne vidim :S Možda su te njihove prezentacije loše i nemaštovite ili ne znam... jedino mi je ono sa kišom od pre godinu dana delovalo kao ok... mada ni tu nisam bio uduševljen koliko se hajpovalo.

U svakom slučaju, više o tome plus slike: http://www.wired.com/gamelife/2012/05/ff_unreal4/

ff_unreal4_first.jpg

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Meni je bio dobar onaj Samaritan demo od pre 2 godine. Shto se ovih screen-ova tiche, nema nishta posebno na njima osim dosta poligona, ali to nije nishta za moderne grafichke.

Iskreno da kazem, ti game engini su prehajpovani, jer se ionako na kraju polovina tih fora ne koristi u igrama...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa to, a unreal mi pogotovo bode oči jer bar dva puta godišnje smaraju, a nekako ne vidim neki realni pomak. Ok, ovo, izgleda lepo, ima više i detaljnijih sranja ali ono, whaeva. Ne znam, lično mi i većina igara u njemu izgleda vizuelno štagod.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja ako zelim fizicku aktivnost izadjem i prosetam se a kapiram da ostali likovi igraju basket, fudbal ili voze bajs i slicno. A ne da se mlataram ispred ekrana. Ko onaj lik sto je preneo Skyrim + Voice/Kinect. Zabavno prvih 15min, zamorno ostatak.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

he, kao što sam i rekao u startu, neće Activision da zaobiđe PC, pa biće novi Transformersi i za PC. Što je kul, pošto mi je prva igra bila super TF izdanje u ova tamna vremena za franšizu, a ova nova izgleda još bolje.

579358_10151017941290097_874900101_n.jpg

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Eo, E3 trejler za Dead Space 3... ne znam zašto ali imam osećaj da će se ovo pretvoriti u novi Resident Evil... i to ne na dobar način. Prva igra je bila onako, solidno predstavljena, druga je baš lepo izreklamirana, ono horor, sjebano, klanje, malo akcijanje. Ovo sada mi je kao da sam gledao trejler za neku BOOOM, Majkl Bej verziju Dead Spacea 3. Možda grešim, nadam se. Uživao sam u prve dve igre.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

- Crysis 3, ono, fensi fps.... a ona izjava na kraju je debilna i ovo je kao gejmplej, a toliko je isfilterisano da nije normalno. Gade mi se.

- the Last of Us, imam malo više nade u igru nego kad sam video trejler pre, deluje zajebano.

- BEYOND: Two Souls, novi vrag iz Quantic Dreama.... Elen Pejdž u glavnoj ulozi :D

- STAR WARS: 1313, sve je ovo lepo, ali da li je ovo Star Wars? I dal je neko spreman da stvarno kupi nov komp da bi igrao neku shooter igru smeštenu u SW univerzum?

http://www.youtube.com/watch?v=U08QNPk0ZNE

- Watch Dogs, ovo deluje prekul kad malo razmislim :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...