Jump to content

Sta biste radili da prisustvujete kradji necijeg telefona?


Recommended Posts

pa to je trajalo duze vremena , svadjali su se sa dedom(valjda je deda kolko sam ispratio) par minuta,(tad je trebo da pridje i da gleda situaciju, nije morao da se mesa nuzno do potezanja noza) ,pa su ga onda izboli u vrat i ledja, i tek onda kad je video da su jajare (jedan je istrco napolje,krenuo da bezi i ostavio ovoga koji je ostao u zatvorenom autobusu rofl) onda je reagovo, mislim ispao je on car vrlo pohvalan gest da se razumemo al mogo je to ranije malo

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam celu priču al možda taj lik koji je uhvatio ovog što beži nije bio u autobusu nego na stanici, jer je majstor zatvorio vrata pa ne bi ni mogao da izađe da nije baš odmah krenuo da ga juri?

Link to comment
Share on other sites

http://www.telegraf.rs/vesti/88333-izboden-muskarac-u-beogradskom-autobusu

na ovo reagovanje sam mislio -

- Video sam gužvu u autobusu, dvojica mladića su se tukla. Jedan se uhvatio za šipku i nogama gurao i putnike i tog dečka. Onda sam video da se ne odvajaju i video sam da ima nož u ruci. Mislim da je neka britva u pitanju, ali jako oštra - kaže Gašić.

Policija je privela dvojicu počinilaca, kažu u MUP-u za Telegraf.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

nisu uhvatili dečka za ruku već retarda

samo da spomenemo da nisu izboli dedu nego tridesetpetogodišnjeg ciganina. sad su neke stvari jasnije :(

pa mozda nije cigan, ime zvuci albanski.

dakle, dva morona mogu očekivati medalju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Па и не зависи. Можеш да будеш добар и узоран и да те малтретирају ретарди и научиш да се бијеш из самоодбране и безброј других варијанти.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Na stvarno ne znam koji kraj nije sjeban, ali sve zavisi od toga sa kim se druzis Knele

Јел се ти зајебаваш или си тотални цар?

Па и не зависи. Можеш да будеш добар и узоран и да те малтретирају ретарди и научиш да се бијеш из самоодбране и безброј других варијанти.

Не брате, смараће само оне што не пазе с ким се друже! Бис брате истрипово си, нису то бића из бајке, па да се појављују кад је дете неваљало или шта већ. Чак напротив, пре ће да смарају неког безопасног рандома, па зато и градиш стритсмарт у таквом окружењу, не зато што ти се свиђа.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...