Jump to content

Spartacus Vengeance


ZerBah

Recommended Posts

Dok se ne rijunajtuju u areni biće šit, posle postaje mnogo bolje

Meni je sranje taj novi softver ili šta već koriste za krv, totalno bezveze izgleda a siguran sam da ranije nija tako bilo (sad se tek sporadično desi neki interesantni kill, ranije je to bilo mnogo kvalitetnije).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Opa , season finale upravo odgledao !

Podeljen mi je utisak, znao sam odprilike sta bi moglo da se desi.

Fejl mi je kako je Ashur umro, znaci najbolji lik u celom serijalu da umre onako jadnichki, znaci ko u jebenom holivudu, zbog toga je iskreno usrana cela sezona.

Lucritia objasnila !

Zao mi je sto je Doctore zaginuo, ali je Egyptian morao da ubije nekog da bi opravdao postojanje u seriji. Iako mislim da je generalno trebalo da pogine Ganikus umesto njega (poz Duljo!)

Kraj ocekivan, Spartacus sabija Glabera... dobro je sto nije umro ko pickica, nego je ipak prikazao neki fajting skillz

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Mene su poslednjih nekoliko epizoda smorile lukretia,ilitija i ostale drolje, ko da gledam spansku seriju pa sam uglavnom te delove i skipovao...ja ocekivao da ce jos neko zaginuti na kraju, ovako fakticki sledeca sezona ce da pocne isto ko i ova, samo sto spartacus nema kome vise da se sveti...i valjda ce da drmne neku hemiju do sledeceg puta :tf:

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim probleme u montazi.

Kraj sezone je gotivan, chak bih rekao da su fino zaokruzili dogadjanja iz blood&sand i gods of the arena. Ne znam samo kako ce dalje da budze seriju, jer i ova sezona je pokazala da im fali ljudi/efekata da izvuku velike bitke, a standardno liptanje krvi nece moci da drzi vodu (LOL) u scenama gde se nekoliko hiljada vojnika cepa na otvorenom...

Glaber je poginuo OK, Doktorea mi je zao zato shto je gotivan lik, Usher je poginuo bash kako treba - od zenine ruke ;)

Lukrecija iskusno odradila svoju zamisao, malo je glupo kako je poginula ova Spartakova pica, ali to i nije takav gubitak za seriju, realno.

Ganikus je josh uvek najharizmatichniji lik u seriju i da su njega ubili, serija failuje u momentu :)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...