Jump to content

Metallica, Beograd, Usce, 8 maj


Recommended Posts

pa prichaju o trash metalu? metallica i jeste jedan od osnivacha trash metala uz antrax itd. :) i wtf pre metallice?

Slayer is an American thrash metal band formed in Huntington Park, California, in 1981 by guitarists Jeff Hanneman and Kerry King.[1] Slayer rose to fame with their 1986 release, Reign in Blood,[2] and is credited as one of the "Big Four" thrash metal acts, along with Metallica, Megadeth and Anthrax. The Album Reign in Blood is considered to be the foundation and inspiration of death metal.[3]

Metallica Listeni/məˈtælɨkə/ is an American heavy metal band from Los Angeles, California whose early releases included fast tempos, instrumentals, and aggressive musicianship that placed them as one of the founding "big four" of thrash metal alongside Slayer, Megadeth, and Anthrax.[1]. They formed in 1981 when James Hetfield responded to an advertisement that drummer Lars Ulrich had posted in a local newspaper.
Link to comment
Share on other sites

Reign in Blood je čist treš, ali jeste bila inspiracija za death metal. I uglavnom sve što je Slejer svirao do devedes četvrte je čist treš.

Za ovo drugo, mislim da je Slejer već uveliko svirao po LA klubovima dok je Metalika bila još garažni bend, al nisam 100% siguran, davno bilo

Link to comment
Share on other sites

citao sam na tviteru machine heada da ne zele da se spustaju toliko nisko da budu predgrupa metaliki,tako da mislim da se dzabe nadate,sto posto otkazano

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tbh ja ne volim te open "exit like" atmosfere, i vec sam razmisljao da ne idem iako sam se kleo da nikad necu propustiti ovaj velicanstveni bend, jos kad je lars obecao da necemo cekati 20 godina da ih slusamo i gledamo opet. onda je nikao plakat pored radnje u kojoj radim na kom je bio logo machineheada... mislim nema tu mnogo razmisljanja, idem makar mi bilo poslednje u zivotu... ako bude upola dobar kao prosli na jna, vredi svaki dinar koji cu da dam, plus MH umesto odvratnog van goga= win!

to da je slayer bitniji od metalike je notorna glupost koju guraju samo hc fanovi slayera, ja slayer volim jako ali uspeh koji je metalika nagurala tokom godina ne moze da se meri sa slayerom, deo toga jeste u cinjenici da je slayer ostao tvrdji... Metallica = Blizzard, moras biti malo user friendly da bi postao faktor ;)

inace omiljeni albumi su mi justice i reload, znam, nemaju mnogo veze ali ja ih volim sta cu, a meni je odlican i st. anger...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

a ko se ugleda na metaliku? nije poenta da se ugledas nego da uspes imo, sad je blizard bas ono faktor a i metalika je, ako blizard nije faktor ko jeste?

mislim glupost, naravno, nije blizz jedini faktor, nije ni metallica... ali daleko od toga da nisu faktori?

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nece praviti problem, za vecinu koncerata i zurki sad tako stampaju, ja tako isao na 3-4.

Samo sto ti to pocepaju na ulazu onako na pola, i nemas npr ulaznicu za uspomenu.

Meni ortak kupio kartu u biletu, valjda je dobio normalnu, nisam ga ni pitao...

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...