Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

I mene je izgleda počela da hvata prehlada, ali nije ni čudo pošto je Ivan bolestan već nedelju dana i non stop mi kašlje u lice :D

in other news, raspadam se u svakom aspektu, nikako da se saberem

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane sam jako smrčen jer već mesecima ništa korisno ne radim u životu, nit idem na predavanja, nit učim, nit zaradjujem pare, neredovno vežbam... sa druge strane sam jako raspoložen jer odavno ovoliko ne uživam u životu, počeo sam totalno hedonistički da živim, evo recimo trebalo je da idem danas u Bg da bi uzeo skripte da krenem bar malo da učim, ali ću odlazak najverovatnije da odložim jer u četvrtak se pravi irska žurka u jednoj jagodinnskoj pivnici koja naravno ne sme da se propusti :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A zamisli sad da ti roditelji nisu radi da finansiraju takav život.

Jel teško? :tf:

Imam kredita kod njih još uvek, na budzetu sam, upao sam u dom, hapam u menzi... tako da sam im drastično smanjio troškove mog studiranja, pa tolerišu maloumni stil života.

a do BG-a i nazad treba tri dana? :D

Pa ne treba, ali nemam pare da se šećkam tamo-amo kako mi se ćefne, ako odem u Bg neću se vraćati dok se ne završi rok, bar 3 nedelje.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Šta su ti ljudi i njihovo razmišljanje... Čekam ja u prodavnici u redu za kasu i sada, ima 2 kase, i covek iza mene me pita "cekate na ovoj kasi ili na drugoj?" meni zablokira mozak, ja pitam da ponovi, on ponovi, ja kažem "čekam na prvu koja se oslobodi.." pošto sam jelte sledeci na redu koji treba da bude uslužen...i on promrlja nešto i stane da čeka u imaginarnom redu za drugu kasu i igrom slučaja se ta druga kasa oslobodi i on nagrne tu... Nije da se žalim, nije mi bilo teško da sačekam još par minuta, ali...

Link to comment
Share on other sites

meni su genijalni ti ljudi koji hoće na kvarno da se proguraju po redovima. pre neki dan ja tako herp derp kupujem has u supermarketu, i dolazim do dela sa suhomesnatim, gde su ubacili onaj sistem sa brojevima (kao u opštini). broj nisam uzeo jer sam bio jedini, al su tri prodavačice koje tu rade hvatale zjala narednih pet minuta i onda je došla još jedna baba, uzela broj i htela da je usluže pre mene :D

kuma cheka dete i udaje se sad u februaru, brat cheka dete i zheni se u februaru, najbolji ortak cheka dete i zheni se u maju, josh jedan ortak se zheni na jesen.. jebote, shta se deshava :D

pa kako šta se dešava, venčavaju se ljudi iz ljubavi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...