Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Нисам ја оно направио:) Ја сам правио онај де себе прозивам:)

Немам ја те ''фејлује ретард'' трипове:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

alfy i u no love me

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nije fejlovao nego je ispravno pretpostavio?

A da ne spominjemo koliko je Jack fejlovao sa izborom memea. Jesus is a jerk - a ovamo se slazu u proceni da je Savke retard.... Oo

Na kraj sela zuta kuca ti ti ti ta ta ta zuta kucicaaaaa

Pfffff niko nije izvalio foru za Duleta, rakiju, organe!

Ili sam samo glup :(

Link to comment
Share on other sites

eto, opet si fejlovao :D

Ali, ali, nisam ni hteo da stavim ipsilon :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...