Jump to content

Fallout 4


voodoo_

Recommended Posts

Samo Steam verzija postoji. Ako kupiš u kutiji, dobiješ Steam ključ. Na disku verovatno dolazi nešto od ranije urađenih data fajlova (teksture, zvučni efekti itd), međutim EXE se na Steamworks naslovima tradicionalno ne stavlja na disk, što zbog piraterije, što zbog razvoja i ispravke bagova koji kontinualno traju, tako da sa diska možeš samo da preloaduješ, a day-0 patch skida na dan izlaska igre ili kasnije.

TL;DR treba ti Steam nalog i internet konekcija, kupi najjeftiniju verziju preko online shopova, jebeš disk i kutiju

Link to comment
Share on other sites

jok dobijace lose ocene, herpa derp sranje sa nauvanim hajpom 

 

a za 6 meseci ce po netu da buda pa ono sranjkasta je igra lol [:D] 

Pa sigurno neće dostići kultni status, ali ne verujem da će proći loše i da će ljudi biti nezadovoljni. 

Jednostavno će imati druge igre koje će igrati nakon što ovu "obrnu" :)

Link to comment
Share on other sites

Samo Steam verzija postoji. Ako kupiš u kutiji, dobiješ Steam ključ. Na disku verovatno dolazi nešto od ranije urađenih data fajlova (teksture, zvučni efekti itd), međutim EXE se na Steamworks naslovima tradicionalno ne stavlja na disk, što zbog piraterije, što zbog razvoja i ispravke bagova koji kontinualno traju, tako da sa diska možeš samo da preloaduješ, a day-0 patch skida na dan izlaska igre ili kasnije.

TL;DR treba ti Steam nalog i internet konekcija, kupi najjeftiniju verziju preko online shopova, jebeš disk i kutiju

thx...problem je u tome sto zivim u kini a ovde steam ne radi....mogu ja ukljuciti VPN i da se kacim na evropu isl ali mi ni tad steam ne radi ok...nisam mogao nista updateovati od igara koje sam imao na kompu, cak ni igre koje su otvorene za sve regione

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

jok dobijace lose ocene, herpa derp sranje sa nauvanim hajpom 

 

a za 6 meseci ce po netu da buda pa ono sranjkasta je igra lol [:D] 

Pa sigurno neće dostići kultni status, ali ne verujem da će proći loše i da će ljudi biti nezadovoljni. 

Jednostavno će imati druge igre koje će igrati nakon što ovu "obrnu" :)

ljudi nece biti nezadovoljni jer su retardi i ne cene svoj novac

https://www.youtube.com/watch?v=OPZXkdD1RwQ

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam super zadovoljan. Moze da se gura sa prethodne dve iteracije istog rame uz rame. Nisam naleteo do sada na nesto sto bi me nerviralo. Ako igras na Survival, neprijatelji su dovoljno izazovni. Novine koje su uneli dopunjavaju ono sto je prethodno falilo. Osecas da ostavljas trag u igri. Ima nekih promasaja sto se tice NPC likova, standardno. Legendarni neprijatelji ... mmm .... loot ....

Ovo je tek pocetak ali za sad je super.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jok dobijace lose ocene, herpa derp sranje sa nauvanim hajpom 

 

a za 6 meseci ce po netu da buda pa ono sranjkasta je igra lol [:D] 

Pa sigurno neće dostići kultni status, ali ne verujem da će proći loše i da će ljudi biti nezadovoljni. 

Jednostavno će imati druge igre koje će igrati nakon što ovu "obrnu" :)

ljudi nece biti nezadovoljni jer su retardi i ne cene svoj novac

https://www.youtube.com/watch?v=OPZXkdD1RwQ

ali zato najviše steam usera u istom trenutku na steamu ikada :)

Link to comment
Share on other sites

A i gledam sada na metacritic 400 pozitive rivjuova i 400 negative :D

Cuo sam od dosta HC poklonika ovog naslova da im je ovaj najnoviji nastavak MEHH... Baci neke utiske kad obrnesh igru Coko!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

najlosije ocenjen fallout, ikada?

što veći broj ljudi igra to je niža ocena ... ali nije to bitno, ipak pričamo o prosečnoj oceni od 85, to je sasvim sasvim dobar skor.

Sa druge strane vidim da je user score blizu 5, što jeste katastrofa, ali ne znam kakva je situacija na steamu, nisam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Igra u sustini nije toliko losha koliko je ocajno (ne)optimizovana....  FPS pada i do 20 ljudima koji imaju monster PC konfiguracije jbt, valjda ce moroni da izbacuju neke patcheve da poboljsaju performanse igre....

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...