Jump to content

Tenis 2012


Lucky

Recommended Posts

pa realno, nije novak za top10 svih vremena. mada, nije ni federer za prvo mesto. jeste on po brojkama najuspešniji, ali je suviše velike padove imao kada bi se pojavio dovoljno dobar konkurent (nadal i đoković). po meni je sampras i dalje broj jedan, jer je igrao u jačoj konkurenciji i imao manje padove od federera.

što se novaka tiče, polako, sposoban je on za mnogo velikih stvari, i ne sumnjam da će u svojoj karijeri dostići velikane, ali za sada je ispod samprasa, borga, mekenroa, lejvera i tako tih careva.

a i ne znam šta će im žene na listi.

Link to comment
Share on other sites

Fernando Gonazales zavrsio karijeru :(

federer je federer, nije mu niko ravan po osvojenim titutalama, tako da je po meni merodovna lista

ne mozes poredis taj baletski tenis iz 19. veka i ovaj moderniji/savremeniji

federeru samo olimpijada nedostaje da bude potpun

i da, mrzim federera

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Haha, koliko li sam samo to puta cuo do sada. "Cekamo da osvoji prvi Grend Slem, pa da vidimo". "Dobro, uzeo je 2 puta Australian Open, mora jos nesto". "Ako uzme Vimbldon, mozemo da pricamo"...

I sta, ne uzme Roland Garos i mozemo da zakljucimo da je sastavljen od cistog neuspeha i propasti?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da ove god uzme svih 5 GS i da bude prvi muskarac koji je to uradio :) Ma svi sumnjaju, neki ga ne podnose ali cinjenica je da je nas najbolji sportista trenutno. I nema neku konkurenciju imajuci u vidu koliko je bolji od svih ostalih.

~~

Link to comment
Share on other sites

olimpijada se racuna kao grand slam- ne bas zvanicno ali tako se kaze ''zlatni gs''. Stefi Graf je, ako se ne varam, jedina osvojila do sad. Imate po guglu podatke da ne pasteujem ovde. Ne pise u kalendaru da je gs ali ga tako tretiraju, na to sam mislio.

Edited by 3epokc

~~

Link to comment
Share on other sites

mislim da je mnogo veći uspeh biti najbolji teniser na svetu nego najbolji sportista u srbiji.

pa oba su uspeh, a ovo sam vise pisao u kontekstu da ga hejtuju iako predstavlja zemlju u najboljem mogucem svetlu, mozda i jedini trenutno

Pa tad su i izmislili taj nadimak, čisto da bi joj dostignuće bilo ovekovečeno. Ali Olimpijada nije 5. GS. :)

pa na to sam ciljao, lose sam se izrazio u prvom postu a ti si sad izguglao inace bi znao odmah o cemu se radi

Edited by 3epokc

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...