Jump to content

Tenis 2012


Lucky

Recommended Posts

brate zenski tenis ne vredi pet para,nadam se da ce azarenka i kvitova vladati jedno sto hiljada godina posto su ove ostale toliko jadne i retardirane da nemam reci

tu su naravno i sestre vilijams i klajsters,ali njih boli picka da igraju tenis i igraju samo grend slemove

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo :)

Azarenka trenutno ima najlepsu igru, na stranu to sto se dere kao majmun i dok igra dropshot, konacno neko sa brzom igrom ko delje, plus vidi se da je podigla nivo psihe i da ju je jako tesko slomiti trenutno...

A sto se tice sestara Vilijams, znam da Venus ima neku zajebanu bolest, mislim da je autoimuna u pitanju, tako da ce biti pravo cudo ako ona uspe da se oporavi koliko toliko od toga i postigne jos nesto veliko, s obzirom na godine...

Link to comment
Share on other sites

Dobra cetvrtfinala ispadose, ima materijala za navijanje :)

Nalbandian - Nadal, kad bi argentincu kliknulo u glavi, mogao bi cudo da napravi, a iskreno se nadam da hoce :)

Jedini mec koji ne bih gledao je Simon-Isner, pusher vs server borba, Izner ima blagu prednost...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...