Jump to content

Problem sa kompijuterom


SHMEKER

Recommended Posts

evo ovako ljudi imam jedan problem,koji traje duze vreme ali se desi samo ponekad ali danas je se desio 100 puta,kada mi nestane struje ili izvadim kabal koji ide iz kucista u struju,e kad posle toga hocu da upalim kopijuter nece kao da nema struje,dugme za paljenje radi sigurno tj prekidac,napjanje radi,znaci sinoc komp radio sve normalnu,i jutros pokusam da ga upalim nece,tu sam raskacivao neke kablove sa maticne za power,reset,HDD itd nzm sad tacno (nekako sam uspeo da vratim zahvalju playboy-u) i posle toga jedva sam nekako upalio kompijuter posle recimo 5 sati,kad ga upalim izadje mi ovo http://www.dodaj.rs/f/6/2e/3VHiEpKW/fotografija-0001.jpg ( za koju bateriju kaze da je low jer za onu na maticnoj ploci?? nju nisam cackao) stisnuo sam F2 on mi je usao u windows posle toga sve lepo i trazio mi da moram da ga restartujem restartovao sam ga,e medjutim posle toga nece da mi prikaze sliku na monitoru :@ i sad kad palim kompijuter,moram prvo da ugasim struju iza na prekidacu upalim pa onda na kucistu,i osecam da je komp kao da je spor nesto mu se desilo :(

P.S jel moguce npr da nisam lepo povezao te kablove na maticnoj pa da je zbog toga nesto ? ( al razmisljam da onda nebi hteo da se upali uopste,ili gresim? )

pomagajte sto pre :) hvala

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

jel mislite da ta CMOS baterija ima veze sa ovim sto nece da mi prikaze sliku na monitoru kad restartujem komp ?

edit: sad sam gledao bateriju bila je malo podignuta,ja sam je izvadio vratio medjutim opet isto kad uaplim kompijuter,pa bih da pitam gde mogu da nadjem tu bateriju,koliko kosta od prilike,i da li smem da koristim komp uopste,ako je ona otisla jel mogu da budu neke poslidice nesto itd btw imam MSI 770-G45

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

e drugari niste mi pomogli :D ubacio sam novu bateriju medjutim opet je sve isto,izadje mi obavestenje kao sto sam okacio gore na slici,pokusavao sam da namestim bios sve sto treba i kad sacuvam on mi res komp i opet izbaci to obavestenje udjem u bios nista nije sacuvano,sta da radim ? :/

Link to comment
Share on other sites

to sto ne napisem neku rec kako treba ili mi fali par slova to je sve u zurbi,ja sam napisao lepo od A do S koji je problem,i ti se javljas i kazes kako bi mi neko pomogao kada bih napisao malo opsirnije u cemu je probllem,ne svidja ti se sto sam napisao "problem sa kompijuterom" u mesto sa PC a ti mukica pa ne znas sta znaci rec kompijuter uf uf,ako znas i zelis da mi pomognes uzmi i napisi lepo sta treba da uradim da bih resio problem ako ne znas,onda prokomentarises u sebi jao vidi ga ovaj retard sto je otvorio temu ne zna ni kako se pisu neke reci jos za PC kaze da je kompijuter lol.

srdacan pozdrav i tebi ;)

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

elem, ja samo pokusavam da pomognem.

Poznato je da se cesto desavaju neverovatni dogadjaji da nova baterija bude prazna, a to je nseto sto je mene odusevilo. Komentar na to sto ti mislis da te ja zezam zaista nije potreban, a ja prediskoniram da ti imas definitivno problem sa baterijom

Najvazniji detalj koji treba da ocekujes je da probas da resetujes bios, pa opet da stavis bateriju za koju si apsolutno siguran da je puna. Znam da zvuci fantasticno, i da ja nemam objasnjenje ovog fenomena, ali tako je

Mozda ti ovo deluje fascinantno, ali istina je.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...