Jump to content

CALIFORNICATION


konfuzni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

inace, do sada nikako nisam uspevao da se pokupim sa objektivnim utiskom o ovoj sezoni jer nisam znao da li on ima veze sa cinjenicom da gledam tek jednu epizodu na nedelju dana...mada, cini mi se da je ipak bilo do same serije i da su krenuli sa da se vracaju originalnom 'tripu' serije u ovoj cetvrtoj epizodi...prvi put da sam se posteno nasmejao u citavoj sezoni jebote :) nadam se da me nece razocarati peta epizoda....eto, otvorio sam vam dusu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

hugo šef

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

urnebesan mi je svaki pokusaj stvaranja 'odrasle' ili 'zrele' beke, za koju je prirodno da govori o seksu itd. jer to prosto jebeno ne ide...i ovako sam gadan sam sebi sto pridajem toliko znacaja njenoj krompirastoj glavi, ali ovo je sada poprimilo jos gori oblik...dobijem takav nalet emocija pri svakoj njenoj pojavi da to nije realno, bas je heavy devojka

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jel se pojavila deveta ?

meni je ova poslednja sezona pakleno loša.

do sada cela ta situacija gde svi imaju savršen smisao za humor i sarkazam mi i nije jako išla na kurac jer je dosta dobro bilo uklopljeno sa radnjom i ispeglano dijalozima. ali sada je postalo prosto mučno za gledati. napravili su retarda od mudija koji je prosto glup u svakoj situaciji i u svakoj epizodi bar jednom se pravda pred ženom i to nekim lošim humorom i patetičnim boljenjem kurca. odgledaću ovu sezonu do kraja i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ја баш мислим да ће завршити са Керен, нажалост.

До јаја је што су Беку напокон отерали из серије, тј. отишла је на путовање ЛОЛРОФЛ

Што се саме серије тиче, опао је квалитет доста али ме и даље држи, не као пре, али ме држи.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jebote, pa oni vise nemaju ideju sta da rade od serije, imam osecaj kao da je svaka epizoda zbog potpunog odsustva kreativnosti i ideja ispunjena karanjima u cmar, bacanjem pegli, pusenjem kurceva, drogom na sve strane jer misle da jedino to moze da odrzi neki trip californication-a kada ne umeju nista drugo da napisu...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i na kraju završe celu sezonu klifhengerom. mrš.

 

sezona je, generalno, bila sranje. sledeću neću gledati jer već vidim da će da bude isti kurac. on ga neće prihvatiti nazad, on će da pije i da jebe, dok ga na kraju sezone opet ne prihvati nazad. ili još gore, prihvati.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro sad, nije sve tako crno, objektivno ovo nije klifhenger jer može da se kaže da se vratio i to je to. Sezona je imala suviše uspona i padova da bi moglo da se kaže da je bila dobra, ali meni je draga.

 

S druge strane, overite House of Lies, dosta je bolja i iako nije ista tema, ima sličnih elemenata koji su mnogo bolje urađeni.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...