Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

Nemoj se ljutis ali racunam da imas stopalo da ti skije i ne trebaju, ko ja za dukseve kad idem da kupujem :D XXXL + :D. Sad razmisljam, to sto ti kupujes kosarkaske patike uopste ne znaci da si visok ... ok, kvalitet se placa. Moze i taj argument. Ove koje su oni pokazali osim imena nemaju nista drugo. I da, to mi je i bilo trn, ovamo kukanje, zivljenje od socijalne pomoci, meksikanci novi robovi - jadni mi stari africki robovi, a ono tuku se za limitirano izdanje patika. Zato sam i potegao urodjeno ponasanje, jer nista mi drugo ne pada na pamet jer zdravo razuman civilizovan covek nece da kupi patike od socijalne pomoci. Posto ovi to nisu, onda im se najverovatnije aktivirao taj plemenski "Ko je ubio lava?!" mentalitet.

A za ove dve zene sto su se javile, prvo niste crnci pa da se javljate stoga ste zene. Drugo, poredio nikog nisam niti sam rekao da smo mi bolji, to ste vi pederi potegli kao argument jer ste pederi. Trece, ovaj indijanac sto se javio, pojma nemam da li si neciji alt ili stvarno indijanac, nevazno, sto bi ja razdvajao slucaj? Da ti bude lakse ako podelim pa da mozes da kazes da smo se i mi tukli u redovima ili ako kazem da mi smeta davanje velikih para za patike da to nisu ni skupe patike, a ono jesu skupe patike ili mozda da kazes kako i mi imamo sabane koji sede po ceo dan u firmiranoj odeci i tikama sa 3 mobilna telefona dok gledaju u parkirana caletova kola da bi otisli kuci i jeli pastetu i narezak? Opet kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao? Niti sam rekao da smo mi bolji, niti sam rekao da je neko drugi bolji, samo sam pljunuo na takvo ponasanje i kako nisu uspeli da se odvoje od nasledja, kao sto sam i napisao ranije. Dodatno, da naglasim jer je to vama zenama promaklo jer ste zene ili muske vagine ako vam je lakse, trazio sam reset za celu planetu ne samo njih u istom tom postu. Zato mrsh pederi idite kukajte kao strine sto i jeste na neciju tudju sahranu, moje da se manete.

Opet si promasio poentu mog odgovora. Nigde nisam tvrdio da smo mi bolji/gori. Naveo sam primere iz Srbije zato sto ovde zivim, ali isto tako sam mogao da navedem primere iz Venecuele, Spanije ili Indije. Problem je u drustvu, a ne u crncima ili Srbima (zato i nista nisam prigovorio za reset), a ti si odvalio notornu glupost povezujuci genetsko nasledje crnaca i dati slucaj.

Da zakljucim, jedina zena ovde si ti, zato sto si odmah povezao da mi rant-ujemo posto mislimo da si ti rasista, ili zato sto gotivimo crnce, a ne zato sto si generalizovao nesto potpuno pogresno (Cali je na svom primeru pokazao kako to moze da se pokaze na Srbima)...

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Like a bro. Posle toga sam trazio nesto slicno, medjutim nasao sam ovo.

Dobre akcije u fudbalu!

http://www.youtube.com/watch?v=7ortWLYEYnM

Ovo me podseti zašto sam nekad vole fuzbal.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

deluje kao da zive u nekom brlogu, koji ce verovatno otplacivati narednih 30 godina, nisu mrdnuli dalje od svoje usrane amerike ceo zivot i za rucak cepaju po 2 big meka ... al zato je keva u BestBuy-u provukla svoju osamnaestu kreditnu karticu, pokupila 2 iPoda i deca ce jos neko kratko vreme ponovo biti srecna ...

M0zZE.png

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma dal je bilo, nisam pratio ovaj topic par meseci.

Sudeci po broju view-ova njen video blog je jako popularan. Odgledah par komada . Ovaj i "How to get ready for a date" mi se svideo.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...