Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam ubeđen da ovo ima neke veze sa igrom Puzzle Agent (identičan stil grafike).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

On the afternoon of June 13, 1981

On August 12, 1986, Sagawa checked himself out of Tokyo’s Matsuzawa Psychiatric hospital, and has been a free man ever since.

5 godina wtf, zasto ovaj covek nije zakljucan dozivotno...

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Kontam da ste culi za ovog lika i gledali po tv-u...

NIJE ZA SVAKOGA!!!

Не знам да ли знате али овај човек је славна личност у Јапану, и приликом изручења пуштен је одмах на слободу преко рупа у закону. Писао је књиге о свом славном подвигу једења плавуше, које су иначе бестселери, и посебно се осврнуо на њему најукуснији део, бутине. Гостовао је у ТВ емисијама, на радију, писао рецензије ресторана за неки магазин. Јапанци су ту само показали како сва та дисциплина и ритуалност коју негују у свим порама живота, а којој се ми као западни свет дивимо, не вреди ни две паре јер је не прати унутрашња зрелост. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Јапан је много пре тих трипова био декадентан, онда су се довели у ред претерано челичном песницом, зато сад имају чудне ''одливе'' на разним странама, ко кад уштогљени енглески господин добија тикове. Мислим, други је концепт, Јапанци су вирдест шит зато што су се драконски обуздали одједном, без икаквих међустепова и онда им то цури на све стране помало у последњих пар стотинак и кусур година.

Концепт је да си узео разуларене батице и набацио им аутизам у једној секунди, ко не би смишљао покемоне, хентаи и хасао рибе:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Управо. Да су више примили зен(звучи отрцано када то кажем након зезања за зен термином по форуму, али пређите преко тога:)), чиме су почаствовани, и да су исправно скапирали његов приступ, култивација би се одвијала природно, споро, али природно и без већих последица у будућности.   

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...