Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koliko nas samo mrze a 80% ljudi ovde to ni ne primecuje tj boli ih uvo

nisam siguran jel to dobro ili lose

Prosecne Hrvate koje sam ja upoznao u Zadru boli kurac za nas. Pretty much koliko nas prosek ovde ne daje ni 5 para za Hrvate. I to je po mom misljenju kako treba da bude.

A one koje sam video da imaju "nacionalisticke" tendencije mozes komotno da stavis u isti kos sa nasim "noz zica" baticama, jer im je glavno merilo da si veci Hrvat sto vise mrzis Srbe i obrnuto.

Mora da dodam da prosecan Hrvat prezire takvog baticu jer su mahom lokal patriote i dzabalebarosi koji uz turu pive dele lekcije iz patriotizma i pricaju lovacke price iz rata koji su "odratovali" u Nemackoj, Austriji ili SAD.

Link to comment
Share on other sites

Mora da dodam da prosecan Hrvat/Srbin prezire takvog baticu jer su mahom lokal patriote i dzabalebarosi koji uz turu pive dele lekcije iz patriotizma i pricaju lovacke price iz rata koji su "odratovali" u Nemackoj, Austriji ili SAD.

Fixed and qft :)

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je i ovde tako, nego sam pricao bas o utisku iz Zadra. :)

@Kili: To sto se provlaci kroz medije je prica za siroke narodne mase. Tamo su vesti iste kao i ovde samo na (i)jekavici.

Srbija: Kako su samo Hrvati slozni i pametni i drze do sebe. Meanwhile cene skocile 10000 puta, a plata nema.

Hrvatska: Kako su samo Srbi bla bla bla .... Meanwhile ne zna se gde je 200t zita koje su seljaci pohranili u drzavne silose za otkup u Vukovarsko-sremskoj zupaniji.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Mislis isto onoliko koliko "cela" nasa nacija je ubedjena da nasa vojska nije ubila nijednog civila nigde, nikad?

nisi skontao. nije poenta da li smo klali ili nismo, pre 15 god je pocela kampanja (istinita/neistinita NEBITNO) o srbima koljacima i traje i dalje. dok kod nas nije tako, a trebali bi satanizovati i oluju i orica i mnogo toga i trebalo bi ustase i balije da mrzimo barem koliko oni nas

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

То јесте, ал добро, то је стара прича, то свако зна, Рвати и њихов комплекс од нас. Мислим, ако неко трипује да није тако, онда јебига, чак ни ја нећу вотовати.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nisi skontao. nije poenta da li smo klali ili nismo, pre 15 god je pocela kampanja (istinita/neistinita NEBITNO) o srbima koljacima i traje i dalje. dok kod nas nije tako, a trebali bi satanizovati i oluju i orica i mnogo toga i trebalo bi ustase i balije da mrzimo barem koliko oni nas

Nisi ni ti skontao ocigledno. Ne pricam ni ja o tome da li je ili nije istina nego da je i u nasim vestima bila ista prica. Mozda da pogledate opet Lepa sela - ima fina scena sa kumom koji slusa na tvu spikera o nenaoruzanom srpskom narodu i krvozednim belosvetskim bandama. Imamo mi ponekad bas selektivno pamcenje.

Link to comment
Share on other sites

kod njih to jps traje, pride sto na teritoriji srbije nije ispucan metak, a ne grad sravljen sa zemljom. srbi u srpskoj standardno preziru hrvate dok bi ovi ovde bili u fazonu ajmo jos jednu jugu da pravimo!

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga, idem sredinom februara par dana kod ortakinje Hrvatice u Rijeku na čuveni riječki karneval coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro!! Spavao sam kao ne znam kakav car spavanja, ustao sam u pozi u kojoj sam legao, sto je prava retkost za mene, odmor...

pa ti mora da spavaš na Dormeo® dušeku!

Бога ми, фине плате имају тамо у Топ шопу у НС (мислим на ове који добро продају), другарицу кренулу па ће овај месец да изађе на 100.000, друга је у фирми по продаји, а нека Црногорка која је прва излази и на 200.000 дин :)

daj ime drugarice lol (može i na pm:))

Link to comment
Share on other sites

vodi i mene Chabke da prevodim sa jagodinskog i da sirim bratsvo jedinstvo sa drugaricom! :tf:

sto se tog hrvati tripa tice, naravno da smo mi mnogo drugaciji, odnosno, nas zabole za njih

od 90ih poznajem lika koji je dosao sa caletom(Srbin) iz Zagreba, dok mu je stariji brat ostao u Zagrebu sa majkom Hrvaticom(inace, taj stariji brat je toliko bio Hrvat da je igrao u onoj plesnoj grupi sa onim 'tek je 12 sati' kako-se-vec-zovu, pobedjivao na nekim takmicenjima, poznavao Dina Dvornika i sl.)...ovaj lik koji je dosao se zvao Zoran, ali smo ga svi zvali HRVOJE LOL

kao mi Stanka, ali samo dodato 90ih i rl

kul je covek i drugar, video ga skoro kada se ortaku porodila zena

e sada...ne mogu da zamislim da je neki lik mogao da prezivi u Hrvatskoj tada, a da ga svi zovu Srba i da je polu-Srbin

u ostalim vestima sa ratista:

bio sa drugarima juce u gradu, bila bas dobra bleja, i sada se osecam lepo zbog toga. zaista :D

Link to comment
Share on other sites

pa ti mora da spavaš na Dormeo® dušeku!

daj ime drugarice lol (može i na pm:))

Зорица Стојковић, питах ја да ли зна неког Николу Лозо, каже "немам појма, има нас 300 тамо" :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

За другаре из каване који су ишли транџом - онај цига са штапом ми је опет тражио паре, па сам му реко да је већ био код мене ололо, на шта је он отишао пет метара даље, сморио се, реко ''нико неће да ми да паре'' и кренуо оним штапом да удара по трамвају, онда смо му ја и неки деда рекли да се искулира и да изађе и он је изашо лол [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А јесам ишао сваке преступне године, ал сад ми је опуштеније што се тиче те врсте ангажовања тако да ћу чешће, па ћемо се већ једном јеб... срести!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...