Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u kurac i Nemci i sve

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@saobracaj

kad se prica o svemu tome ne mogu a da ne spomenem atinu npr...pa ono je apsolutno ludilo, kao da ne postoji ni jedan saobracajni propis pa se i pesaci i vozaci ponasaju po slobodnoj proceni

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sa Blica

ovo me podsjetilo na film "Rane" nikad to neću zaboraviti ja mislim da je bila '99 i ono dolazi prvi srpski film u hrvatska kina, svi napeti sta ce biti sad sjeli mi naručili kokice i majke mi film počeo i sad ide ona scena u autu koliko se sjećam kad pogledam ono prijevod i ide veliki natips RANE a ispod piše OZLJEDE,,,hahahha cijelo kino je umrlo od smijeha a onda je sve popraćeno zvižducima i sjećam se kada jedan lik govori onom ti si pi*ka a dole prijevod ti si pi*da ahhahah ,.,.prebolesno i ako mi titluju ove komedije na RTL pokazat ce koliko su jadni a zapanjujuci je podatak da upravo RTL svake nedelje ima najveću gledanost jer se u zadnjih dva mjeseca redovno prikazuju srpske(yu) komedije što je za svaku pohvalu, jedva čekam deda Žiku! Pozz iz Zagreba!

("Usko tjelesnopokrivalo", 21. januar 2012 15:09)

Link to comment
Share on other sites

Teška me depka uhvatila, moguće zato što su mi ispiti za nedelju dana, a ja ceo januar sviram kurcu i živim ko cvrčak, već vidim pakao koji me čeka narednih nedelja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to mora da je istina ako je sa blic komentara!

Истина је јер је било у хрватском часопису, маторо је то, негде око премијере рана

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...