Jump to content

South Park: The RPG


shw.

Recommended Posts

inače, ni meni nije baš jasno koja je to fora da pritisneš F i izbaciti ti Dragonshout desno ali ne radi već moraš da držiš G... a što nema opcija za remapiranje komandi je veliki minus, to i bagovi, ostalo sve sabija :D Inače, ne znam kako kod vas, meni zabagovao Keni kada sam trebao da uradim buddy komandu i uzmem silver key u školi, kada se promeni party na Batersa, onda radi. Nisam skontao jel to bag ili prosto tako mora :S

razliciti prijatelji mogu da rade razne stvari. baters leci. keni zavodi. nije ti zabagovalo, namerno je igra tako napravljena :D

Link to comment
Share on other sites

ja ih vala imam, ništa strašno ali ih ima, obsidian jebiga. Sad mi se ta ćirlica vratila normalno kako treba ali sam primetio da ne mogu da napravim savegame više od jednog i to mi nekako sačuva u stvari do zadnjeg autosejva/čekpointa pa sad gledam jel to bag ili tako treba? Ako tako treba, onda čemu uopšte savegame kada radi isto što i autosave/čekpoint, tako da kontam da je bag.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ja kad me prvi put uci da se bijem i kad kaze "oh god, its butters all over again" :D

najsmesnija stvar do sad mi je anal probing mini game gde treba da ponovim neke note koje komp odsvira inace ga rendi najebe. i prvi put dva prosta tona, a posle nesto neponovljivo komplikovano(namerno ucinili nemogucim da bi rendi najebao) hahahahah sry rendi

 

a save game samo na checkpointu.

Link to comment
Share on other sites

Jel sigurno investirati novac u banci, da ne ispadne neki štos i da mi nestanu pare?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jel ima jos neko problema da prodje onaj deo sa alien rape-om? naime brzim pritiskanje dugmeta S prodjem lako onaj prvi :D  ali drugi nema sanse...brzim pritiskanjem S dugmena ne dolazi ni do pola  pre nego sto dobijem poruku failed...neki hint? igrao sam na najtezem nivou, ali sam probao da prebacim na najlaksi i da tako probam..ali isto nema sanse,,,

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

e bre ljudi stvarno pitam:) nisam ni na netu nasao o tome.sad sam na poslu pa nemam mnogo vremena....jer jos neko imao problema sa ovim i koje je resenje? pretpostavljam da nije samo dugme S ovde u pitanju?

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

sad me vec nervira..ne znam da li je problem u bezicnoj tastaturi- a video sam i ranije da nisam obavljao nuzdu u WC uspesno-ali sam preskakao:)

 

dakle ma koliko brzo da pritiskam S ne stize na vise od pola...ne vidim da neko jos ima problema sa ovim,niti vidim resenje...


sad probah i u toaletu...nema sanse da bar dodje na vise od pola recimo

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Možda i nije do ovoga, ali vredi znati

 

Standard mice operate with a USB polling rate of 125Hz (8ms). Most all gaming mice will operate at least at 500Hz (2ms) or even 1000Hz (1ms). Almost all wireless keyboards/mice employ a reduced polling rate of about half of 125...usually somewhere around 67-90Hz. By reducing the number of times per unit of time data is sent to and from the wireless device, the device is therefor doing less work and less power is required, thus improving battery life and less need for recharging.
Link to comment
Share on other sites

ma to je sigurno to..imam neki jeftini a4tech..iako je kao noanylag serija...

 

 

http://www.racunari.net/detalji/index.php?kompo=1703002050&k=17

 

 

 

 

sad gledam da li ovo moze da poveca... neka slicna a4tech tastatura ima : 

Report rate: 125/250/500 Hz

 

pa kapiram da moze da se menja,,


edit:odgovor voodoo je bio:)

 

e vidim ovo..sad cu da probam da skinem taj cheat engine...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

inače, valja napomenuti da većinu mesta na kojima niste bili od prvog dana se ne možete vratiti posle prelaska igre. Konkretno mislim na lokacije specifične situaciji fazon

- svemirski brod, klinika za abortus, mr. Slaveov anus, itd,

tako da skupite sve što vas zanima u toku igre.

 

Takođe, meni je Baters zabagovao u poslednjoj četvrtini igre, kada dobijem

Prof. Chaos ability

, ne pojavi se onaj točak i ne mogu da izaberem ništa i tako se zaglavi do kraja fajta i onda morate na slepo da blokirate i radite stvari jer se ne vidi ni health, ni power ni ništa. Nije strašno, sem ako nije Boss fajt, možda promena u nekog drugog lika može da pomogone though, nisam probao.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...