Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT Volume 2.


owned

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=t0uosi3NXFI

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Svi demoji se zovu ovako nekako

4493888.4493889-1111181209-de_inferno

Ovaj boldovan deo je bitan: godina-mesec-dan vreme => 11-11-18 12:09 => 18.11.2011. 12:09

Vidis otprilike kada je poceo mec sa kojeg hoces da pogledas demo i nadjes taj datum i vreme. Sad ne znam da li je vreme namesteno po CET ili ne, ali ja sam uspeo da nadjem sve demoe koje sam trazio na ovaj nacin.

Link to comment
Share on other sites

Apsurdno je pricati sa likom koji se ne razume u ono sto sam napisao a pravi se da zna . Over and out.

O rly?

Haj malo,posto ocigledno neznas sa kim pricas.

Sto se tice intellija mrtvog

Some mice did not go all the way up to 1000Hz. This is mainly in wireless mice.

1. What you need: HIDUSBF.zip - dimr.exe (Direct Input Mouse Rate)

2. HIDUSBF.zip and extract to a folder dimr.exe

3. Click "HIDUSBF.INF" find the installation (If warning comes about unsigned drivers do not worry)

4. Open dseo13b.exe and check "Enable test mode".

5. Restart

6. After restarting you will see "Windows test mode XXXX XXXX build" You can get rid of this, but for now dseo13b.exe reopen and check "Signing a file system"

7. In the box type in "C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ HIDUSBF.sys." If successful a window will say "The file system has successfully signed ..."

8. Restart

9. HIDUSBF reopen folder and click on "Setup.exe"

10. Find your mouse click on it (note has blue) and in the bottom of the window check "Filter Device" and choose your fare

11. Click Restart and open dimr.exe. If you still run by default 125Hz restart Windows Vista or 7 64-bit operating system again

12. To remove a watermark dseo13b.exe open and click Remove watermarks. We link to the website with the correct files to remove

Da ste makar malo truda utrosili da nadjete,nasli bi,meni je trebalo cca 30 sekundi.

Ovo je ujedno odgovor na tvrdnju da fix za win 7 ne postoji. Kao sto je navedeno,postoji,a evo vam i detaljna uputstva kako da ga namestite.

Sto se tice mousefix

nema to veze , svakako sa shortcutom i noforce komandama skinut je

Doduse,sto se tice masina,jeste win 7,ali moja najbolja pretpostavka je da su masine ipak konfigurisane po defaultu.Mene su zamolili da sredim tih 20 masina za turnir,ali nazalost to nije bilo tehnicki izvodljivo.Na tim masinama treba srediti dosta stvari,sto i nije tako jednostavno.Licence na masinama su OEM win 7 i ne mogu se brisati da bi se umesto njih instalirao neki drugi windows za potrebe turnira. Za sada je makar tako,ali mislim da se mozda u buducnosti stvari promene.

Sto se tice ostatka,Jure lepo da si izdrzao pritsak,kao i Ivan.Aj sad gurajte dalje ;)

Bizo,mrtvaku,kad pijemo pivo?

P.S.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Over and

Link to comment
Share on other sites

;) bez starca nema udarca

Dobro brate ti si sad sve to lepo napisao i to super zvuci sad u teoriji a u praksi je sasvim drugacije

evo pricam iz svog iskustva probao sam sve navedene stvari i i dalje nije htelo zabolo se na 125hz i to je to

kao i negru i jos par njih jbg ...

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

O rly?

Haj malo,posto ocigledno neznas sa kim pricas.

Sto se tice intellija mrtvog

Da ste makar malo truda utrosili da nadjete,nasli bi,meni je trebalo cca 30 sekundi.

Ovo je ujedno odgovor na tvrdnju da fix za win 7 ne postoji. Kao sto je navedeno,postoji,a evo vam i detaljna uputstva kako da ga namestite.

Sto se tice mousefix

Doduse,sto se tice masina,jeste win 7,ali moja najbolja pretpostavka je da su masine ipak konfigurisane po defaultu.Mene su zamolili da sredim tih 20 masina za turnir,ali nazalost to nije bilo tehnicki izvodljivo.Na tim masinama treba srediti dosta stvari,sto i nije tako jednostavno.Licence na masinama su OEM win 7 i ne mogu se brisati da bi se umesto njih instalirao neki drugi windows za potrebe turnira. Za sada je makar tako,ali mislim da se mozda u buducnosti stvari promene.

Sto se tice ostatka,Jure lepo da si izdrzao pritsak,kao i Ivan.Aj sad gurajte dalje ;)

Bizo,mrtvaku,kad pijemo pivo?

P.S.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Over and

ja sam to uradio za adder i radilo je na 500 hz i pritom sam uradio to i stefanu koji je koristio mx i njemu je i dalje stojalo 125 hz

<------------- THE BEST

Link to comment
Share on other sites

untitled.png

Ajmo ispocetka

1. Skines sve sto sam zakacio

2. Pokrenes DSEO,next>next>Enable test mode !!!NE ZATVARAS PROGRAM!!!

3. U zipu hidusbf pokrenes setup.exe,stikliras 'filter on device',stavis 500Hz,install service,restart,close

4. Predjes u DSEO ides na "sing a system file",fajl se nalazi u "c:\windows\system32\drivers\hidusbf.sys"

5. Kada DSEO sve zavrsi reset racunara,i dobijes pool rate kao na slici (ja sad uzeo 518 i namestio na kucnom kompu)

Casove podesavanja naplacujem iskljucivo u limenkama Niksickog piva,i to u parnim brojevima.

P.S. nagradna igra:

prvi koji mi posalje PM dobije gratis install XP-a , pratecih drajvera , CS-a,i to da sve leti ;)

Link to comment
Share on other sites

Matori,samo je bitan redosled operacija,nista vise. Ako uradis ovako identicno,mora da radi,probao sam namerno da ne ispadne da laprdam bez veze.Mislim da je fora u tome da kada otvoris DSEO,da mora ostati otvoren,ako ga zatvoris,nesto se zbaguje onda nece da potpise drajver kako treba,pa ga sedmica resetuje. Probaj ovako pa ces videti.A inace mx i nije bas za 500Hz pravljen,tako se bas brzo shebe. U svakom slucaju jedini reset mje onda kada sve odradis,nikako pre toka. Ja sam tamo samo svratio prvi dan da vam sredim za HLTV i otisao,imao sam brda obaveza. Da sam imao vise vremena,bio bih sa vama,pa bi verovatno i ovo namestili. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

O rly?

Haj malo,posto ocigledno neznas sa kim pricas.

Sto se tice intellija mrtvog

Da ste makar malo truda utrosili da nadjete,nasli bi,meni je trebalo cca 30 sekundi.

Ovo je ujedno odgovor na tvrdnju da fix za win 7 ne postoji. Kao sto je navedeno,postoji,a evo vam i detaljna uputstva kako da ga namestite.

Sto se tice mousefix

Doduse,sto se tice masina,jeste win 7,ali moja najbolja pretpostavka je da su masine ipak konfigurisane po defaultu.Mene su zamolili da sredim tih 20 masina za turnir,ali nazalost to nije bilo tehnicki izvodljivo.Na tim masinama treba srediti dosta stvari,sto i nije tako jednostavno.Licence na masinama su OEM win 7 i ne mogu se brisati da bi se umesto njih instalirao neki drugi windows za potrebe turnira. Za sada je makar tako,ali mislim da se mozda u buducnosti stvari promene.

Sto se tice ostatka,Jure lepo da si izdrzao pritsak,kao i Ivan.Aj sad gurajte dalje ;)

Bizo,mrtvaku,kad pijemo pivo?

P.S.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Over and

Dobro ja znam sta treba da se radi . Problem je sto kad restartujes masinu vrati se sve na default podesavanja .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...