Jump to content

Jabbawockeez


zEki

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=l23sMZhD5vE&feature=player_embedded

Pretpostavljam da ovo treba da ide u flash folder, ali bih voleo da ostane ovde, nije mi bilo dugo zeleo bih da se ovaj link pretvori u zanimljivu kolumnu, odavno se nisam kulturno uzdizao putem interneta.

Da li ste zadovoljni sa zivotom koji trenutno zivite ?!

P.S. Dodao bi samo da mi je jako zao sto nisam toliko aktivan na RK-u, a vidim da ima puno dobrog materijala i pametnijih ljudi, zanimljivih tema, pomozite mi malo. Hvala

V

Link to comment
Share on other sites

Тренутно да, али само тренутно. Тј. не бих био задовољан да ми неко каже ''лол исти си и за пет година'' и то поводом стотина ствари. Дакле, задовољан сам тренутним стањем у смислу да га капирам као основу за даље. Али реално, сморио бих се ко лабуд у подруму да не искористим потенцијал за даље и то врло брзо.

Дакле, ја сам ти сад ко неки клинац који не зна уопште фудбал, али оће да тренира до јаја, ишао је на прегледе и испао је натпросечно готиван психо-физички за фуцу, али лик не зна да шутне лопту. У преводу, ако загризем, скајз д лимит, ако изблејим, могу одма да се обесим, мање кошта:) И то не само пословно, него животно:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@topic:

mislim da skoro nisam bio nezadovoljniji u životu, i celu ovu godinu vidim kao totalni fail

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da kazem da nisam zadovoljan, trudim se da mi bude bolje ali Cacak me unistava.

Zasto te Cacak unistava, mozes ukratko da mi kazes sta je to sto osecas, da li je to do Cacka ili do tebe ?

hm.. po naslovu topika sam mislio da je nesto drugo lol. Sto me dovodi do pitanja... kakve veze ima zekiejvo pitanje sa linkom ?

Matori, jel znas da nisam znao kako da napisem milion misli koje su mi prolazile krzo glavu u tom trenutku kad sam gledao ovaj snimak. Reality show, globalizacija, iskrenost, roboti, zombiji, robovi, mi ljudi, srbi, mentalitet, evropska unija, zivot, priroda, beli medvedi, globalno otaopljavanje, imprerijalizam, vestacki ljudi, ne jebem nista, retko jebem, sta je sa ribama, varim, uzivam u radu, itd...

Pa meni je zivot do jaja.

V

Link to comment
Share on other sites

Zasto te Cacak unistava, mozes ukratko da mi kazes sta je to sto osecas, da li je to do Cacka ili do tebe ?

Ljudi su nepismeni sto se tice provoda. Nema JEDAN lokal da se izadje a da nije

  • Grupa fensi 'matoraca' sa fenski klinkama
  • grupa fensi klinara sa fenski klinkama (94+)

Kad se organizuje jednom u 3 meseca neka rege/rokic ili bilo sta da nije komerc Haus/dens/aca lukas dodje 3 ljudi. Ne mozes nista da organizujes, a nemas ni gde. A nedeljom je ghost town. Mrzi me da ulazim dalje u detalje, al iz godine u godine je gori od kad znam za sebe.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mojih pogleda na svet se izmenilo za poslenjih 10 godina. Naivnost je otishla na drugi plan i sada znam da skoro nishta ne znam. I trudim se da budem oprezan, ali i da uvek imam kecheve u rukavu - kada zivish u okruzenju gde uvek ochekujesh neochekivano, stalno mislish na jedan korak ispred i kako se izvuci iz govana when shit hits the fan. U poslednjih nekoliko godina sve manje pricham i sve vishe slusham. Informacija kojom nas kljukaju svakodnevno je izgubila na tezini zato shto je 99% propaganda i/ili marketinshki spam.

Da bi neshto promenio u ovom svetu morash doci do izvora moci, a da bi doshao do izvora moci morash da igrash po njihovim pravilima. Njihova pravila su maksimalno prljava i izopachena, da bi uradio neshto za sebe i svoju porodicu, morash da im dash deo svoje chovechnosti. Svaki drugi put koji izaberesh bacice te na kolena i tvoju porodicu ostaviti bez hleba.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su nepismeni sto se tice provoda. Nema JEDAN lokal da se izadje a da nije

  • Grupa fensi 'matoraca' sa fenski klinkama
  • grupa fensi klinara sa fenski klinkama (94+)

Kad se organizuje jednom u 3 meseca neka rege/rokic ili bilo sta da nije komerc Haus/dens/aca lukas dodje 3 ljudi. Ne mozes nista da organizujes, a nemas ni gde. A nedeljom je ghost town. Mrzi me da ulazim dalje u detalje, al iz godine u godine je gori od kad znam za sebe.

pa zar ti nisi veci deo godine u Bgu?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

etthehiphoppreacher на YouTube-у.

Погледај све епизоде "TGIM" и вратићеш мотивацију :)

!

Ja sam fail ceo zivot, tako da ono, nije mi tesko sada nesto...

Najvise mi je zao sto nemam sada muda, a nisam imao ni pre, da zapalim negde van Srbije, a nije da nemam nekih kombinacija.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Razmišljao sam nešto slično ovome pre neki dan i pitao se kad će neko da otvori onaj "šta ste uradili tokom ove godine" ili kako nam se već zove taj anualni (ne analni) topic. Ipak mu nije vreme i dalje, početak decembra deluje kao ok termin :) Tako da nekako, ok sam, ova godina mi je bila ok manje-više, ali nisam nešto sad prezadovoljan, i dalje ima tu nekih tripova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...