Jump to content

RUR fudbal


Recommended Posts

mene boli kurac sa kim igram,ako budem gubio cmizdricu kao devojcica i igrati na ivici incidenta,a ako budem pobedjivao zajebavacu protivnika do praga tolerancije :tf:

pa nemam pojma,osim mendzija ciji sam pulen i bilo kog golmana cara,sve mi jedno,dogovoricemo se tamo

edit: uuuuuuu,moze poker ekipa,mendzi drug,vitjsa,fata,bjela i ja :)))))) i goshman neki:>

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e bre.. Ko je vama dao za pravo da budete kapiteni? Ja sam da se bira - na brojeve - haha ^_^ elem, viktor,bjela,gruks( pulen sam ) i ja dolazimo zajedno, ne ide da rasturamo ekipu ;) ( mozda nam Hristina brani ) :tf:

edit: sta se da zakljuciti iz polla ? Niko ne zeli da igra sa cyotom vitjsom i fatom ^^

Edited by dullenceeee

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo još jednom da opomenem ljude koji će igrati protiv alfe - dečko je na steroidima i lomi ljudima noge

:tf:

[:X]

hoces li mi ikada oprostiti?! :c

mislim da je bolje odma da se podelimo i da odredimo ko kad igra, cisto da ne bi gubili vreme na tome...

posto se svi slazu sa mojom ekipom, to je gotov posao!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...