Jump to content

RUR fudbal


Recommended Posts

@Lesko i ostali :D ja cu braniti 100% znaci to je namanji problem za jednog golmana :D sto se tice para ono glupo mi jednostavno da dodjem tamo bez kinte razumete me svi,znaci potrudicu se da uzmem sto vise kinte :)) javljam sutra ipak da li je sigurno 100%,da nebude da sam rekao da dolazim,pa ispalio :D

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

Racunajte da dolazim pa cete da vidite sta znaci nemati kondicije :)

Ako nekome treba prevoz iz blokova nek se javi.

uf uf, ovo su novi momenti, meni je za kolos najveća frka bio prevoz od sat vremena tamte/vamte ali ako je zwerk ozbiljan da bi vozio ja bi doša' ladno, jutro pre 12 je ionako moj neki leisure time ako se izbudim na vreme dok deca kuntaju :) Count me in.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

brate toliko ste mi konfuzni svi,jebite se

kao prvo,aco,rezervisao si dva sata,to je 10 hiljada,a treba da nas ima 20,a bice nas kurac 20...kao drugo,npr. lesko je najavio ortaka,a vec smo vitjsu iskulirali za kuma:)))Znaci recite jel mogu vanrurovci ili ne,cisto i da se zna zbog broja,jer nam realno i treba 20 ljudi:)

i kao trece,sa kim sam ja sada u kolima:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Lesko i ostali :D ja cu braniti 100% znaci to je namanji problem za jednog golmana :D sto se tice para ono glupo mi jednostavno da dodjem tamo bez kinte razumete me svi,znaci potrudicu se da uzmem sto vise kinte :)) javljam sutra ipak da li je sigurno 100%,da nebude da sam rekao da dolazim,pa ispalio :D

nemoj da ti bude glupo ako su samo pare problem, ako smo se ponudili da platimo golmana (generalno nisam ja, ali cu ucestvovati) nema sta da se tripujes samo se pojavi na terenu :D

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

meni ce ovo biti fazon prvi fudbal u poslednja dva meseca,a recimo treci u poslednjih šest meseci,jezivo sta me je sve snaslo ove godine:( ALI NEMA VEZE,JEDNOM RONALDO,ZAUVEK ROLANDO!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...