Jump to content

ALAN FORD svi trobroji (DL)


Recommended Posts

Sto si zao :)

Ja cu danas/sutra da okacim sve ove tvoje trobroje u epub formatu za sve koji imaju kindlove/nookove i sl, prebacio sam vec par komada i sjajno se uklapa na ebook readerima :D

Gledao sam po netu i torentima, ima alan fordova ali svi su u pdf-u i to dosta lose skenirano, ako neko ima dobar link cenio bih :D

E сада си ме већ обрадовао. Јако :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Alan Ford Superstrip Biblioteka [425] [Vjesnik], kompletirana edicija [425/425] http://www.stripzona...showtopic=14562

Sve je okaceno na Mediafire, samo se registruj da bi video linkove. Rezolucija skeniranih stranica je 1280 x 1924.

Svi stripovi su u CBR formatu.

DIVAN SI DJURO!

To teh downloadomobile :D

Nadam se samo da su skenirali kako treba, da nisu spajali po dve strane :)

Jao divno divno divno, odlicno skenirano, sve jpeg-ovi! Ako bog da da konvertujem sve u epub do vikenda pa kacim na internete :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Нема везе са Фордом, али има ли неко Дилана у формату погодном за Киндл?

Или зна одакле да свучем.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Нисам пробоа стрипове за Киндл из кућне радиности. Видео сам негде да има "оптимизованих" који се листају по оквирима уместо да приказује целу страницу. Али ти се купују а то није сада идеја :)

Да, ако се приказује цела табла на екрану нема ништа од Киндла.

Има ли начина да се скину стрипови који са сајтова где могу да се читају онлајн? Даркхорс, на пример, продаје електронске верзије својих стрипова. Али морају да се читају онлајн. Може ли некако да се "извади" садржај, у недостатку бољег израза?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kucna radinost za stripove:

sve slike u stripu moraju biti u jpg formatu

jedna slika - jedna strana na ereaderu

calibre import books, ubacis cbr knjige, desni klik change to epub i to je to

Cisto da vidis kako izgleda

https://www.dropbox.com/sh/dfc0hve5j3ko2zn/Qb0LYDaG3J/Trobroj%2002%20-%20Alan%20Ford.epub[/CODE]

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Не знам што си учинио, али мој Киндл, прва генерација, не чита ипуб формат. А калибре не може да конвертује у моби фајл који си линковао...

Јбг.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Њет, Киндле не подржава ипуб.

Али решио сам проблем. ЦБР архиву са јпг, не битмап, сликама могу да конвертујем корз Калибре.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

E evo ga, nisu jos uvek svi, prvih "200" brojeva po hronoloskom redu epub format (posto je mnogo kretenski kod alan forda sto su u svakom izdanju menjali brojeve, neki brojevi su "preskoceni" iz razloga sto nikad nisu bili izdati kod nas)

https://www.dropbox.com/sh/ko67gpdz7vts7hh/-C-sjOa599

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Alan Ford Superstrip Biblioteka [425] [Vjesnik], kompletirana edicija [425/425] http://www.stripzona...showtopic=14562

Sve je okaceno na Mediafire, samo se registruj da bi video linkove. Rezolucija skeniranih stranica je 1280 x 1924.

Svi stripovi su u CBR formatu.

moze li neko da mi baci ove linkove na pm jer registracija zahteva da imas mail nalog koji nije free - yahoo, gmail, hotmail i ostali... imam jedan ali mi ne sluzi za regovanje na kojekakve forume :)

hvala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E evo ga, nisu jos uvek svi, prvih "200" brojeva po hronoloskom redu epub format (posto je mnogo kretenski kod alan forda sto su u svakom izdanju menjali brojeve, neki brojevi su "preskoceni" iz razloga sto nikad nisu bili izdati kod nas)

https://www.dropbox....s7hh/-C-sjOa599

zasto ne mogu da skinem jebote,vec par dana se bakcem sa ovim linkom,a ako skidam pojedinacno,opet mi kenja da ne valja zip :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zasto ne mogu da skinem jebote,vec par dana se bakcem sa ovim linkom,a ako skidam pojedinacno,opet mi kenja da ne valja zip :c

Instaliras dropbox i adujes folder u dropbox i onda ce svi da ti se automatski downloaduju na isti. Koji zip, sve je u epubu?

Probao sam ja da konvertujem pdf u epub al za stripove je no good. sa obicnim knjigama nisam imao problema iako "nije to to"

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Instaliras dropbox i adujes folder u dropbox i onda ce svi da ti se automatski downloaduju na isti. Koji zip, sve je u epubu?

Probao sam ja da konvertujem pdf u epub al za stripove je no good. sa obicnim knjigama nisam imao problema iako "nije to to"

pa moze on kompletan fajl da skine ko zip,da ih ne skidam pojedinacno:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrom slučaja pre neki dan dobio neki raspali ebook reader pa sam morao da se igram sa rezolucijom ovih stripova.

ako nekome ima isti problem, skinite Calibre, raspakujte epub, nekim programom uradite batch resize stranica i onda ponovo zapakujte i to je to.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...