Jump to content

Homeland


Loopy

Recommended Posts

MV5BMTMxNjc5MDk2MF5BMl5BanBnXkFtZTcwODgyOTYzNg@@._V1._SY317_CR2,0,214,317_.jpg

"Centers on Marine Sergeant Nicholas Brody, who returns home eight years after going missing in Iraq, and Carrie Anderson, a driven (and possibly unstable) CIA officer who suspects he might be plotting an attack on America."

Pogledah samo prvu epizodu za sada i definitivno ima potencijala. Plus glumi lik iz Band of Brothersa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jedna sezona i posle film

bitno je da se serija gleda pravim redosledom, a ne onako kako su retardi emitovali:

http://www.tv.com/shows/firefly/forums/correct-order-of-episodes-4587-20154/

Serenity (parts 1 & 2)

The Train Job

Bushwhacked

Shindig

Safe

Our Mrs. Reynolds

Jaynestown

Out of Gas

Ariel

War Stories

Trash

The Message

Heart of Gold

Objects in Space

pa posle toga serenity

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Ljudi, svako ima svoje ukuse, ja koji sam veliki fan serija (odgledao ceo Fringe, 4 sezone dekstera, ceo breaking bad, lost, pratim walking dead koja je i dalje aktivna, i jos mnogo serija), moram da kazem da mi je ovo mozda i najbolja serija koju sam ikad gledao!

Momci, ne znam da li znate da agentkinja iz serije(Keri) vec 2 godine zaredom dobija nagradu za najbolju glumicu zbog upravo ove serije, gde stvarno glumi odlicno!

Sasvim realna serija, prikazuje posao agentkinje mnogo realnije nego sto je to slucaj inace, takodje serija nije napravljena tako da su iranci/arapi djubrad a da je amerika najbolja drzava na svetu, za obe strane postoji prica, iako su nam zbog likova drazi ameri naravno.

Prica svake sezone je odlicna, citam vase komentare, moram reci da mi je drago sto se nije serija zavrsila posle prve sezone, a sta da vam kazem kad se cetvrta sezona vec snima, sto dovoljno govori o kvalitetu serije, gledana je! Ocena 8.5/10 na imdb takodje govori u prilog tome!

Toplo preporucujem svakome ko je nije gledao, i divim vam se, sto cete moci da gledate ovu seriju zaredom par sezona, dok ja kao i od pocetka, moram da placem 7 dana dok ne izbace novu, prevod ni ne cekam, gleda se serija cim izadje na net, nema druge...

STVARNO SVE POHVALE ZA TIMESHOW !

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...