Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Moj stav nije bahat niti kurcevit , Moj prvi post je bio u srbiji akaunt tesko moze da se proda za vise od 50e , zatim je onaj indijanac 20 postova ukupno napisao amebe...smesni su , jer je pun kompleksa sto ne moze da proda svoj acc za vise od 50eura alo decko , sarma se potrudio napisao post koji vredi , pogledaj svoje postove i tvojih prijatelja , nisam dobio po usima , dodji ti uzivo medju mojih par drugara , stani u krug , pa da vidis kako ces da cutis ko popisan ,a ne ovde na forumu da pustas muda pred drugarima. bre ne glupiraj se tako preko monitora , i nisam zrtva i dalje stojim iza svih svojih reci

Jesi li ti glup ili gluv ili corav? PRAZAN novi acc kosta vise a ti tvrdis da sa charom ne moze da se uzme vise od 50eura. Sinko, ako si iz bga znas gde je Laza Lazarevic pa pravo tamo, ili u prvi razred pa da obnovis malo matematiku jer ti ocigledno ne ide. i stvarno prestani da spamujes vise. Ispao si glup u drustvu i chill .

Inace novi raid izgleda mnogo dobro. Steta sto je tako malo bosova (ICC, Ulduar)...Ali sta da se radi. Kukali su skoro developeri da nemaju ni oni nepresusan izvor ideja za bosove.

Link to comment
Share on other sites

Ovde mnogi ljudi brkaju pojmove. Da se polovna roba koja je masovno dostupna prodaje na osnovu sentimantalne vrednosti/ulozenog truda onda bi se Yugici na Buvanj potoku prodavali po 30k evra. Boze moj.. znas ti koliko sam sati proveo namestajuci bravu na vratima, u tom autu sam vozio zenu kad se poradjala, u tom autu sam isao da gledam finale utakmice kad je moj klub uzeo titulu, na tom krovu sam nosio prasetinu koju smo slasno jeli za uranak godine "xxxx" itd. Cenu odredjuje ponuda/potraznja i kolicina robe na trzistu. Naravno nekad ce se pojaviti roba kojoj je vrednost niza od ocekivane ali takva roba ako je zaista ispod cene ode brzo i ne vidim zasto bi narusavala trziste? Nije kao da vidjamo svaki dan scarab lordove/gladiatore po 50e?

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Svakako da na cenu utice ponuda i potraznja, ali ti je poredjenje potpuno pogresno. Na accountu ne mozes da zapalis lamelu, da sjebes motor itd. Poredis nesto sto amortizacijom drasticno gubi vrednost sa necim sto vremenom moze samo da dobije na vrednosti a nikako da izgubi.

Link to comment
Share on other sites

Svakako da na cenu utice ponuda i potraznja, ali ti je poredjenje potpuno pogresno. Na accountu ne mozes da zapalis lamelu, da sjebes motor itd. Poredis nesto sto amortizacijom drasticno gubi vrednost sa necim sto vremenom moze samo da dobije na vrednosti a nikako da izgubi.

Sve je receno !

Link to comment
Share on other sites

treba da uleti moderator i da nalupa samare ovde

Sta da im radim, umrla je igra, kao i market, ovo je sipanje iz supljeg u prazno...Ulaziti u raspravu sa likovima poput urketa i sl. neda mi se da gasim prvu "diskusiju" u poslednjih ihaj :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ovde mnogi ljudi brkaju pojmove. Da se polovna roba koja je masovno dostupna prodaje na osnovu sentimantalne vrednosti/ulozenog truda onda bi se Yugici na Buvanj potoku prodavali po 30k evra. Boze moj.. znas ti koliko sam sati proveo namestajuci bravu na vratima, u tom autu sam vozio zenu kad se poradjala, u tom autu sam isao da gledam finale utakmice kad je moj klub uzeo titulu, na tom krovu sam nosio prasetinu koju smo slasno jeli za uranak godine "xxxx" itd. Cenu odredjuje ponuda/potraznja i kolicina robe na trzistu. Naravno nekad ce se pojaviti roba kojoj je vrednost niza od ocekivane ali takva roba ako je zaista ispod cene ode brzo i ne vidim zasto bi narusavala trziste? Nije kao da vidjamo svaki dan scarab lordove/gladiatore po 50e?

lose poredjenje... obrnuta proporcija... nov jugo=stari acc... stari yugo=nov acc... yugo koriscenjem gubi vrednost... acc ga dobija...

Link to comment
Share on other sites

lose poredjenje... obrnuta proporcija... nov jugo=stari acc... stari yugo=nov acc... yugo koriscenjem gubi vrednost... acc ga dobija...

Nije lose jer sam pravio poredjenje na osnovu sentimentalne vrednost! Pola vas kao argument navodi da nebi prodalo acc za 50 evra jer nov ima za XX a vi ste se iscimali oko njega/smatrate ga dragim zbog ulozenog truda/vremena/lepih uspomena. Drugo i acc moze da bude "ostecena roba" ako je vec bio banovan/menjao 5 vlasnika/likovi imaju losu reputaciju na serveru itd. A i uvek je rizik da prvi vlasnik zove blizzard i vrati nalog, osim ako ne prebacujete charove na novi acc ali i tada bezbednost vezujete za kopiju licne karte koja nema rok vazenja narednih 20 godina.

Ukratko: dok god ima vise naloga za prodaju nego kupaca cena ce biti niska. Osim ako nemate nesto sto se vise ne moze nabaviti a kupac bas insistira na takvom nalogu onda mozete da diktirate cenu jer nemate konkurenciju u ponudi.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Nije lose jer sam pravio poredjenje na osnovu sentimentalne vrednost! Pola vas kao argument navodi da nebi prodalo acc za 50 evra jer nov ima za XX a vi ste se iscimali oko njega/smatrate ga dragim zbog ulozenog truda/vremena/lepih uspomena. Drugo i acc moze da bude "ostecena roba" ako je vec bio banovan/menjao 5 vlasnika/likovi imaju losu reputaciju na serveru itd. A i uvek je rizik da prvi vlasnik zove blizzard i vrati nalog, osim ako ne prebacujete charove na novi acc ali i tada bezbednost vezujete za kopiju licne karte koja nema rok vazenja narednih 20 godina.

Ukratko: dok god ima vise naloga za prodaju nego kupaca cena ce biti niska. Osim ako nemate nesto sto se vise ne moze nabaviti a kupac bas insistira na takvom nalogu onda mozete da diktirate cenu jer nemate konkurenciju u ponudi.

ma insane je insane... server first je server first... legendary je legendary... nema tu sentimentalnosti... ne prodaje neko porodicni nakit... ako nekome to ne treba neka kupi jugo ili neka napravi pobesneo maks auto... samo neka me ne nabedjuje da je realno da dam svoj ferari iz limited editiona ispod trzisne vrednosti samo zato sto ga vozim u beohgradu a ne po svajcarskoj... :P

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim da je wow forum bio ovako aktivan (van wts dela) od 2007 godine. Svaka čast momci! :-)

Što se tiče cene i vrednosti accounta, normalno je da je vrednost drastično opala u odnosu na period 2006 ili 2007 kada je igra još uvek bila sveža i kada se bez problema uzimalo 400e za nalog (u Srbiji). Da se ne lažemo, wow je star preko 5 godina, polako posustaje i vremenom će se još više obezvrediti nalozi. Neće me iznenaditi da u narednih 6 meseci cena original wow paketa sa svim expanzijama (digitalno aktiviranje) drastično pojeftini.

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog pitanjca. Igra li ko jos na Ravencrestu? Meni je raiding char na kazzaku a imam wara sa kojim igram kada ne rajdujem pa me zanima ima li neka bolja gilda koja prima social membere i da igra neko sa foruma cisto za zajebanciju, neku arenu, BG, bilo sta :D?

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog pitanjca. Igra li ko jos na Ravencrestu? Meni je raiding char na kazzaku a imam wara sa kojim igram kada ne rajdujem pa me zanima ima li neka bolja gilda koja prima social membere i da igra neko sa foruma cisto za zajebanciju, neku arenu, BG, bilo sta :D?

Igram ja na Ravencrestu Alliance side, problem je sto ne raidujem nit pvpujem vise. Smorila me je igra, ekam Patch 4.3

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...