Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

"Hunters will no longer be able to use melee weapons in the Mists of Pandaria expansion revealed at BlizzCon"

U slucaju da neko ne razume Urrketove suze

Brate kako bi se ti osecao da juris nesto sto ti se svidja nekoliko godina, jos su me pojebali za eye of sulfuron, izbacili su da koristimo mace, i nekoliko meseci posle toga dropa mi, i evo dropa jos jedan pre 4 nedelje. Ali nema veze, barem cu da budem imba u pvp kada izadju pandice, i sada sam imba, kada nemam posao udjem u random bg i izivljavam se na ljudima :))))

Link to comment
Share on other sites

Brate kako bi se ti osecao da juris nesto sto ti se svidja nekoliko godina, jos su me pojebali za eye of sulfuron, izbacili su da koristimo mace, i nekoliko meseci posle toga dropa mi, i evo dropa jos jedan pre 4 nedelje. Ali nema veze, barem cu da budem imba u pvp kada izadju pandice, i sada sam imba, kada nemam posao udjem u random bg i izivljavam se na ljudima :))))

urke imba

Link to comment
Share on other sites

Gledaj brate igram huntere od vanile, mozda su u burning crusade bili onako znas, ali sada su toliko jaki da se izivljavaju bukvalno, normalno ne moze svako, moras da imas mozak, e sada zamisli ti huntera sa 4200 resiliance i 145k helta, sa brdo cc-ia i interupta pa ti vidi, pre su nas jebali rogovi, sada su pickin dim za huntere,a vidi sada ti ovo sta ce u pandicama da nas bafuju, hunter moze da pusi kurac kada ga mele sabije ne moze da puca u njega ima neki minimum range sa kojeg puca, e to ukidaju, mozes da pucas u mele kada se prilepi uz tebe, i ajde sta ti treba da budes imba hunter, malo geara i mozak da razumes sta kada da koristis.

Link to comment
Share on other sites

Ukidanje rangea za huntere je bzvz. A opet ako su im vec izbacili polearm kontam da se ne ocekuje da te bije sa samostrelom u glavu (tupim delom :D). Ali u svakom slucaju bzvz

Sto bi bilo bzvz ? Zasto bi hanteri bili jedina klasa koja ne moze da kastuje nista zbog jebenog deadzone-a?Ne kapiram ...

i ajde sta ti treba da budes imba hunter, malo geara i mozak da razumes sta kada da koristis.

I jos jedna tastatura da bindujes sve sto ti treba [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sto bi bilo bzvz ? Zasto bi hanteri bili jedina klasa koja ne moze da kastuje nista zbog jebenog deadzone-a?Ne kapiram ...

Zato sto je takva klasa, zato sto je svuda uvek i svima ranger-olika klasa morala da kajtuje.

Smanjivanje deadzone-a sa 8 na 5 yardi je bilo kul, ovo je retardirano.

Pritom nece hanteri zbog toga biti jaci nego ce biti retard friendly. Ako je tebi pre bio problem deadzone na hunteru onda ti ne umes da igras hantera.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hehehehe pa nema lepse sada kako se kajtuje mele, to obozavam kod huntera, e sada uvek postoji desetak sekundi kada te satera mele i za tih desetak sekundi kazem da je ekstra da nemamo range da ih bijem i tada, ali kajtovanje je ekstra kako to hunteri rade, ne znam dali igras ti arenu, ajde udji u arenu sa huntera malo, videces o cemu pricam za ukidanje range-a

Link to comment
Share on other sites

lepo kazes alt hunter, sta da ti pricam vise, jel te napadne roug odpozadi jel da, i pre nego sto se odbacis od njega jel mozes da ga bijes ? ajde kazi mi jel mozes,udari ti stun ti iskoristis trinket odbacis se od njega bijes ga, on ode u vanish, tebi iza ledja cas, tebi diseangage jos 10 sec cd, e sta ces da radis tih 10 sec, bacis trap on trinket, slowuje te i ajde kazi ti meni, mozes scatered pa da pobegnes malo, on ono njegovo sranje i opet te drzi u slow, uvek ima jedno desetak sekundi kada te mele udara kada ne mozes nista da radis nego da cekas cd tvoje da bi pobego, mozes ti da ga kajtujes da bezis od njega, ajde charguje te warr udari ti slow, udaris i ti njemu oboje ste slow i on te bije ti bezis ali ti njemu ne mozes nista, odbacis se od njega stavis trap cepas ga 15 sec dok mu ne dojde charge opet, opet te charguje opet slow ajde kako da pobegnes, nisam dzabe malopre ono pisao znam kako je

Link to comment
Share on other sites

Ako stvarno ukinu deadzone hunteru, onda bi morali da mu sklone frost trap i pet freedom, pet cc spell (monkey blind, scorpion pin, spider web) kao i entrapment talent. Ako im ostave sav ovaj utility i ukinu dead zone, bice previse retardirano

Edit: ako kao hunter imas problema sa warriorom i rogue-om onda si retardiran

Edited by supyoyo
Link to comment
Share on other sites

:fp:

kaze se gz , ne ovo

jel pise negde da imam problem sa wara rouga, KAZEM da i tih 10 sec nije lose da ih bijemo, nijedan warr ili roug ne moze da me ubije u bg 1 na 1, ili u duel, da se razumemeo, citajte malo sta se pise, i kako je pocela ova konverzacija, tj da dodam niko ne moze da me dobije u duel pa se vi razmisljajte sada kako to

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

sto vas volim e, vas likove sto ste joinovali ovde pre 7+ godina ekstra, razmisli kako ne moze, ali si slabo aktivan ovde, vidis ima ovde likova sa 3k+ postova , slab si ti, moras da pratis i da citas i da komentarises hehehe

ovaj supy mi je simpatican, trudi se decko da postuje, da mu rastu postovi da upadne u ovu rur mafiju :)

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...