Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Meni acc nije eligible :( smorio sam se a bas sam hteo da se prijavim :(

Zvao sam juce blizzard da pitam zasto mi je acc eligible, kazu da nemaju pojma, kao ima dosta ljudi koji su zvali vezano za to, da proveravamo s vremena na vreme mozda se promeni status. Smor :(

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam odgovor na annual pass :D

Hello,

I can see from your registered country you do not meet the requirements as specified in the FAQ:

To qualify for this promotion you must be an adult in the United States of America, Canada, Europe, Australia, New Zealand, or Singapore and have a valid Battle.net account with an attached North American or European World of Warcraft region license in good standing on or before October 18, 2011.

Serbia is not considered a member of the EU as such we can not offer this service in your country sadly.

If you wish to read more of the FAQ you can find it here:

http://eu.blizzard.c...WFAQ&rhtml=true

Regards,

Blizzard Entertainment Europe

Stephen T.

Blizzard Customer Support

http://eu.blizzard.com/support

Phone Numbers:

http://eu.blizzard.c...articleId=23210

- Zivela Srbija, Silenceru INTERVENISI ...

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

10tak ortaka svi registrovani na Srbiju i svima radi... Nešto drugo je u pitanju.

Pa to, zato i pitam. Moj je na Srbiju i aktivirano laganica. :) Ko zna sta su sjebali, zato im i ovaj odgovor da nismo u EU (sta god znacilo ili Evropi :D, ili uniji, ako je ovo prvo treba da ih tuzimo lepo :D) ne pije vodu.

Link to comment
Share on other sites

Meni se javio neki lik i rekao mi

"Hey,

Unfortunately at the moment the following countries are not eligible for this:

Russia, Ukraine, Kazakhstan, Belarus, Armenia, Georgia, Azerbaijan, Moldova, Turkmenistan, Uzbekistan, Tajikistan, Kyrgyzstan.

We are hoping the expand this list to include other countries, however at the moment it is unavailable for you im afraid.

If you have any other questions or issues, feel free to contact us again.

Nadjecks

Game Master"

Zato sam pisao novi ticket, i objasnio im da nisam ni iz jedne od gore navedenih drzava, i javio mi se neki account administrator & game master, i rekao da znaju za gresku, da trenutno gomila accounta nije flaggovana za ovu promociju, a trebalo bi da je, i da sacekam cetvrtak/petak pa ako ostane isto, da im se ponovo obratim.

Edit: Eeee da, jos jedna stvar, taj AA & GM mi se cak i izvinuo za glupav odgovor koji je njegov kolega dao :D

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Pa pise lepo, Annual Subscription, sto znaci da moras da ubacis vreme sa kartice, i onda lepo svaki mesec ti skida 13e sa racuna :) Ako nemas dovoljno na racunu kad treba da ti naplate opet, gase te.

I da, veliki broj nas ovde su imali RAF vreme, i zbog toga ne mozemo da se prijavimo za annual atm, ali cim istekne RAF vreme, samo follow link za annual pass i gotovo :)

Link to comment
Share on other sites

auuuu kako ce da budu jaki hunteri u sledecoj ekspanziji, jaooooo, ali ima da me pojebu samo tako, ako ne sklopim http://www.wowhead.com/item=19019 do tada, imam da obrisem igricu, 2 godine farmanja :(

dacu ti desni deo... od levog sam odustao... ali zato eye of sulfuron svaki run :P

Ce ga sklopis, nemo se sekiras :) Nece exp jos, mada nesto mnogo sredjeno izgleda, kao da Beta vec moze da pocne...

ni ja se nisam sekirao za zuliana... mislim da ga jase svaki random po org osim mene... :D

kurac cu ga sklopim, jos 10 eya ima da dropa osecam :(

ahahahah... sve znas...

Link to comment
Share on other sites

Poslao sam Wall of text regarding ;) Srbije i Evropske Unije.

Nisam odavno video da Blizzard da failuje ovako sa odggovorima, "Serbia is not considered as EU" Wtf :) to se desilo jednom odavno kada sam ja bio ispizdeo i kad su to fixovali :P

Sad se opet ponavalja posle 3 godine. Javicu kakav sam odgovor dobio.,

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...