Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

igra je retard friendly jos od kraja tbca

од оног тренутка када је дошао пре-ВОТЛК печ (тада су сви почели да чисте блек темпл/санвел без икаквих проблем, а играли су игрицу тако што су ударали китом о тастатуру...)

Link to comment
Share on other sites

Ma na kraju krajeva ko zna zasta je to dobro.

Ali opet neka onda ubace Heroic PvP Gear za Arena / RBG Igrace. Ipak neko muda istegli da dodje do nekog geara, dok drugi kao ja npr ima da ulazi u normal BG da odigra nedleju dana partiju i GG, eto meni full PvP Season 11 Gear bez cimanja i nerviranja.Sta ce da radi onaj sto osedi u Rated BG da dodje do nekog ratinga i da uzme neki gear.

Neka stave lepo ok 2.2k Rating arena ili RBG i ceo gear se upgraduje ali sa statsocima ne sa jebenim bojama, izuzev oruzija.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koga briga realno? Ko igra arene/rbg igrace ih i dalje jer nece da ima cap 1650. Ko dodje sa posla u 18h i zeli da ima neki progres na chikici bez cimanja moze. GW2 izlazi gde ce koliko sam shvatio gir biti nebitna stavka u pvpju. I sto kaze killy do jaja svim altovima pvp gir :). U MoP resilience ce biti primary stat, imacemo ga i bez gira.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Stevo,

Mislim da igracima na visokom ratingu i ne znaci mnogo da imaju gear sa 5% boljim statsima. Po meni bi vecu vrednost imalo to da gear koji dobiju imaj znacajno bogatiji izgled od normal gear-a (mada novi pach to obezvredjuje). Ali opet mogli bi da ubace masivnija oruzja (npr mac da bude 50% masivniji od onog koji se dobija bez rating req ili nesto slicno), nove ground mounte (fly mount se i onako ne koristi u arenama) i nesto slicno tome.

Takodje titula gladiator bi mogla da omoguci pristup unique glyph-ovima koji pored bonusa na odredjeni spell ima i posebnu animaciju ili nesto slicno...

Mozda ubaciti non combat peta koji se dobija uz gladiator titulu ( na primer 2 trolla i ork lvl 1 izgleda koji trce za tobom kao da pokusavaju ta inspektuju) ili nesto tako...

...

Link to comment
Share on other sites

E pa ne, nisi me razumeo :) Ne govorim o kupovini igrice, svako ko ima para i gotivi MMO-ove ce kupiti swtor, ali niko nece bataliti wow zbog toga, i zato ce failovati igrica. Igrace ljudi to kad nemaju sta da rade u wow-u, ali ce se i dalje znati ko vozi traktor a ko otvara kapiju, ako me razumes :)

Ima ljudi, casuala koji uglavnom ne rade ni srs raiding ni pvp nego dungeon na dan, neki alt i te fore... a pravo da ti kazem i ja da imam para za bacanje tek tako igrao bi neki drugi MMo tipa Rift. Posto wow igram samo sredom (tad imam raid - ocistimo za dan sve ) i smaram se narednih 6 dana ne igrajuci nista sem tard hona i ostalih gluposti. Ne bi batalio wow i ekipu sa kojom igram par godina za neku drugu sprdnju ali to nema neke veze, ako ja kupim tu i tu igru to je developerima dovoljno, iako je necu igrati.

Link to comment
Share on other sites

good times su bila kad se ulogujesh pa ne znash shta cesh pre da radish, udjesh u ubrs 10 man raid i igrash 5 sati, pa posle 10 runova dobijesh jedan plavi item, a epic mounta dobijesh posle pola godine igranja :D kad si znao skoro svakog na serveru i kada ti je set geara trajao godinu dana, a da bi radio najnizi tier raida morao si da se raspadnesh od farmanja fire resist geara i da budesh u pro guildu tipa top 3 na serveru, i kada nisi mogao da verujesh da je neko obrisao lvl 30 lika

Samo sto su sami bosevi i nivo igre bili na mnooooogo nizem nivou , LK hc i Ragna hc su 2 ubedljivo najteza bossa ikada napravljena a pre wotlk jedini preduslov da budes u dobroj gildi je bilo da nisi totalni retard i da imas vremena/golda za hranu , flaskove i potove .

Sto se tice pvp-a realno sve posle 70og je tesko sranje i vise zavisi od setupa nego od skila .

Link to comment
Share on other sites

Pa jedino sto je zaista napredovalo u wowu jeste kompleksnost rejdova i svaka cast blizardu na tome ... ali ...

Zadnji do jaja pech po meni je bio AQ jer je bio jebeno EPIC sa sve propratnim cimanjem oko otvaranja itd .

A sto se tice original wowa imalo je u njemu vise stvari nego u svim ostalim expanzijama zajedno ... posto nove expanzije donose samo pve content manje vise ... a to se svodji na rejdovanje ... a opet je to obezvrednjeno toliko jer koji kurac rejdovati i imati tako dojaja rejdove kada zamenis gear za mesec dva ( ok achivmenti su dojaja i lore je dojaja al lore nema mnogo smisla od kada su random ubili ilidana a tek sada sa pandama roflkopter hehe ).

U original wowu je to sve bilo mnogo usporenije imao si i vise stvari da radis sa strane jurio si zlato radio epic chainove za maunte za legendarije za otvaranje aqa jebeni chejn za atjunmente za epic hranu quest , jurio world bosove po svetu takmicio se ko ce pre da ih ukrade , jurio finkles dagger itd cimao se tamo za krafting i za kljuceve za instance radio kvestove , kada odes u Dire Mau ( tribute run koji ne znam da li su ikada ponovili posle a sto je bilo DO JAJA , jebeni izbor si imao ) l ili BRD bio je jebeni hepening i tona side questova i pola ljudi nije znalo sta kako gde se radi jer nisu jos zaziveli thotbot i wowhead mmochampion itd , znao si svakoga na serveru , gankovalo se i mass fajtovalo po random lokacijama na svetu postojali su i imali smisla pvp guildovi klase nisu bile homogenizovane , pa dire maul i gurubashi ffa arena totalno zaboravljena vidim sada su se tek setili da ubace nesta slicno u ovaj dark moon faire novi ( koji je jelte bio tu jos od original wowa i nisu ga dirali 7 godina ) u svakoj zoni si imao nesta kul neuobicajno da radis , eastern plague lands benediction epic chain za prista , tamo i paladina epic chain felwood za warlocka , pa ona mocvara za maga za orbove pa ono kvestovi za warriora itd ...

Pa jebeno Rift se kurchi sa dinamic eventima i riftovima a to je wow radio pre njega sa elemental invazijama u originalnom wowu za te invazije i esencije of _ je bilo klanje i world pvp tuda i gankovanje i farmovanje itd , i posle toga totalno su napustili taj koncept a realno je bio dojaja ... roflcopter bre.

A i achivmeneti nisu bili toliko neophodni posto nije svako imao sve pa su bili i vizuelni i lako uocljivi , kada vidis hantera sa thunderbringerom odma znas o kakvom je distignucu rech ;)))))

Neshvatite me pogresno u originalnom wowu je bilo i tona idiotizama koje su veciom ispravili kasnije ali sve u svemu nije bilo ono zergovanje dejlija i rejdova prvi nisu postojali a sa strane si imao sve i svasta da radis osim rejdovanja i bila je generalno vishestrana igra sa mnogo mnogo stvari da si imao osecas ko da stvarno nesto istrazujes , oni su sve to polako zaboravljali , a najvise toga je nestalo vec u tbcu jednostavno su rekli dodacemo arene pravicemo rejdove i to je bukvalno to ... nazalost ne samo to sto je blizard uradio sa wowom tako nego svi to isto prate pa sve ispada shablonski ko sa proizvodne trake ... mada dobro tako je sa vecinom igara danas.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bas hteo malo da pisem na temu. Za vanilu mogu u potpunosti da se slozim samo sto bi dodao da su i ti kako si ih nazvao "idiotizmi" cinili igru jos vecim hard coreom. A jos bi dodao cinjenicu da je to bila 2005. i da je tada wow za vecinu bio prvo pravo mmo iskustvo. Secam se kada sam prvi put u zivotu uzeo da igram wow. Uplatio u igraoniaci 3h i za to vreme uspeo da dodjem do 3. lvl-a. Znam da sam bio zabo 2h trazeci knjigu neku oko onog Defias kampa. Ali ta tri sata su mi verovatno bila 100 puta zanimljivija nego bilo koja 3 sata u Cataclismi recimo. Znam da sam posle kada sam dosao kuci razmisljao kako cu da nabijem lvl 200 i kako cu da sabijam, jer nisam imao pojma koji je lvl cap. Ili npr kada sam pet puta zaredom levelovao do lvl 15 (isto u igraonici na njihov acc i svaki put kada bi dosao dali bi mi drugi acc) i trebalo mi je 3 meseca da saznam sta je sledece posle Barrensa. Ali to je za mene bio period uzivanja jer sam tek otkrivao igru. Poenta price je da vanila vecini ostala kao najbolji perio wow-a je zato sto je svima sve bilo novo. TBC je dobro poceo ali su na kraju zasrali i sredinom TBC-a je imo wow poceo da propada

Vecina koja se seca ove slike verovatno vise ne igra.

vhw07l.jpg

Ja sam npr taj chain odradio 6 meseci posle top world guildi i opet sam bio neko i nesto na serveru i smatrao sam to kao uspeh. Iako mi je gilda bila lol taj period nas nesto krenulo i ocistili smo BT 2. ili 3. u hordi 5-6 meseci pre pocetka kraja i masovnog nerfovanja. I secam se da je bio fin osecaj kada furas t6 i za medveda i kad ti raste e-pishica, a na kraju sam i prodao tog lika i uzeo solidne pare. Tada se znao neki red i ceo kontent je mogao da se razvuce na period od preko godinu dana. Znaci oni true hard core likovi su ocistili Karazhan prve 2-3 nedelje, presli na Gruula/Magtheridona , potom TK/SSC i na kraju BT/SWP. I kada se napravi neki novi guild nije mogao da preskace raidove nego je morao u Karazhan pa sve redom. A o pugovanju i da ne govorim. Magtheridon pug je recimo na mom serveru bilo najdalje sto se moglo pugovati. Naravno sve ovo pricam za prvi deo TBC-a. Kada je ukinut taj attument chain sve je krenulo tokom kojim ide sad.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Samo sto su sami bosevi i nivo igre bili na mnooooogo nizem nivou , LK hc i Ragna hc su 2 ubedljivo najteza bossa ikada napravljena a pre wotlk jedini preduslov da budes u dobroj gildi je bilo da nisi totalni retard i da imas vremena/golda za hranu , flaskove i potove .

Sto se tice pvp-a realno sve posle 70og je tesko sranje i vise zavisi od setupa nego od skila .

javi se barcase!!!

lich>cetun!!!

venge sezona>all

ciklon/root/fear/dot/dot/hot/hot...

ja gledam u mog warra, a baki sa shamanom udara po tastaturi kao manijak...

earth shield... water shield... ghostwolf... barcas i njegov najboji prijatelj pillar...

15 minuta...

20 minuta...

30 minuta...

5 sundera na drood-u?!? O_o

bakiii daj SVEMIR!!!

in stormherald we trust!!!

jebena zabava je to bila...

upravu je kili... orc warr je ozbiljnost... ostalo je kita ;)

Link to comment
Share on other sites

javi se barcase!!!

lich>cetun!!!

venge sezona>all

ciklon/root/fear/dot/dot/hot/hot...

ja gledam u mog warra, a baki sa shamanom udara po tastaturi kao manijak...

earth shield... water shield... ghostwolf... barcas i njegov najboji prijatelj pillar...

15 minuta...

20 minuta...

30 minuta...

5 sundera na drood-u?!? O_o

bakiii daj SVEMIR!!!

in stormherald we trust!!!

jebena zabava je to bila...

upravu je kili... orc warr je ozbiljnost... ostalo je kita ;)

Prestao sam da ga shvatam ozbiljno posle "jedini preduslov je bio da nisi totalni retard bla bla bla". Jasno mi je da nema pojma o cemu prica pa je svaka diskusija nepotrebna.

E dobro me podseti na mog zeleno plavog shamana kako trci oko jebenog stuba s nadom da se nece zabosti na piksel :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...