Jump to content

Kupujem apple slušalice


togFU

Recommended Posts

Dakle, kao što naslov topica kaže, kupujem ove slušalice

IPOD-EARPHONES-PROD.jpg

Znam znam, sad ćete da kažete da su đubre slušalice. Meni su skroz ok, evo za 4 godine 2 komada sam promenio, ove druge i dalje rade samo su se skroz pohabale one gume, a nedavno mi je na desnoj pukla ova guma koja ide oko kabla lol.

Tako da ako nekome od vas koji ih ne volite bleje u fioci, eto prilike da ih se rešite!

p.s. sad sam video na postoji i ova verzija sa komandama za jačinu zvuka... poželjno je da budu one jednostavnije, BEZ toga, ali ako su i ove, šaljite ponude!

Link to comment
Share on other sites

Ja samo da primetim da je razlika između slušalica bez kontrola koje idu iz iPod i ovih sa kontrolama neverovatno velika u korist ovih drugih.

Ne znam da li je kvalitet bolji kad kupiš nove "odvojene" slušalice bez kontrola, ali to je kao nebo i zemlja "stock" bez kontrola i dodatno kupljene sa kontrolama (i mikrofonom).

Link to comment
Share on other sites

A jel? Ne znam stvarno, nisam probao te druge, takođe nisam siguran kako bi se ponašale te sa kontrolama na mom shuffle-u :) Zato sam napisao da bi bilo poželjno da su ove bez kontrola, na koje sam uostalom i navikao.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

moje apple slusalice su se sjebale posle godinu i po dana. ajde sto im je otisla ona guma oko kabla, to i nije neki problem, ali je zato otisla leva slusalica.

posle toga sam kupio sennheiser cx300 i razlike itekako ima. preporuka za njih, iako ni sam nisam bio toliko u "apple slusalice su sranje" fazonu.

nisu uopste sranje, ne znam sto ljudi drame toliko.

Link to comment
Share on other sites

apple slušalice ti nisu trajale ni dve godine, sennheiser koji je po ceni tu negde ima osetno bolji zvuk, al apple nije sranje i ljudi preterano drame? sredi misli malo :)

Link to comment
Share on other sites

dr nick koji fura ipod slušalice u team fortress-u.

ja sam uzeo ove. koštale su oko 25 evra, i za te pare zvuk stvarno sabija. i meni su te in-ear slušalice generalno neudobne, al ove su ovalnog oblika pa sam se brzo navikao.

imaju i modele sa komandama za apple proizvode.

Link to comment
Share on other sites

apple slušalice ti nisu trajale ni dve godine, sennheiser koji je po ceni tu negde ima osetno bolji zvuk, al apple nije sranje i ljudi preterano drame? sredi misli malo :)

hteo sam da kazem sledece:

uglavnom sam koristio neko smece od slusalica, pa kad sam uzeo apple bio sam pre-jebeno-zadovoljan. kad sam ranije citao komentare, ljudi su uglavnom bili u fazonu "cim kupis ajpod, menjaj odma' slusalice", sto mi je jako tupavo. nisu one najbolje slusalice ikad proizvedene (sto zenhajzer dokazuje :D) ali ono, jako, jako su pristojne. trajnost je nesto drugo, ja pricam o zvuku.

Колико те дуго служе?

hm, sad ima vec godinu i po dana. u pocetku mi je ceo in-ear koncept bio nepoznat, ali kad naviknes da ne cujes nista oko sebe vec samo muziku, onda je jako kul.

koristim ih i kad sviram, spustaju buku za tipa 100 decibela, =D

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam gotivio te in-ear slušalice :( nekako ne volim da ne čujem baš ništa oko sebe, posebno što ne slušam mnogo glasno muziku. kul su kad baš moraš da se isključiš i kad recimo slušaš neki govor/predavanje/neštoslično (što zasigurno svi rade).

inače meni šljakaju apple slušalice i posle godinu i kusur dana, ali samo što eto nije neki kvalitet jer su "stock".

i imam i ja slušalice u TF-u ivane!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...