Jump to content

Dexter


uk1g

Recommended Posts

što si mi spoilovao da je skofild umro [roflmao]

šalim se, al stvarno sam prestao da gledam pb tipa dve tri epizode pred kraj serije, kad su počeli da smaraju sa onom scilom :D

pa da se ne lažemo, nikada ne bi pogledao te epizode što su ti ostale do kraja.

ovako bar znaš šta se desi na kraju.

molim, i drugi put reki. :*

Link to comment
Share on other sites

Баш одлична епизода, први обрт са гиком се могао наслутити, сувише га приближавају Декстеру. Сада је са његовом дадиљом, па се може десити да ненајављен буде у његовом стану и разоткрије Декстера. Верујем да он спада у оне типове који се диве серијским убицама, какав је вероватно један од креатора серије, па ће кроз његов лик себе да пројектује. Ако га разоткрије, неће одмах рећи већ ће покушати на делу да га ухвати.

Други твист је стварно омг, али не знам да ли је релација иста као Декстер->Очух, рецимо сцена када види исписано купатило, изненађен је. Врло могуће да се ради о исцепаној личности, које су међусобно независне.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Декстер је први пут видео Гелера залеђеног : ) након те сцене било је јасно гомила ствари, за које сам мислио да су намерни пропусти јер их мрзи да детаљишу. Типа како се Гелер опуштено шета по граду а тражен је, затим његово пришуњавање Тревисовој кући и сада у овој епизоди блокада лифта у коме је био Декстер.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svi su pod utiskom glavnog "plota" tako da niko ne pominje Debrin problem :))

Sve u svemu, stoji sve to oko matorog i šetanja gradom itd, to je i meni bilo sumnjivo od starta.

sad bi trebalo neko da krene da gleda epizode ispočetka pa da analizira postavku kad matorac nije "stvaran"

I šta sam još 'teo ...

ah da:

kapiram da travisa lako sjebati dekster

Moguće, pošto ima i ovih dodatnih likova koji moraju neko sranje da naprave, tako da će to sve popuniti finale. Kad bi Trevis bio hevi za ubijanje, ne bi mogli ovo ostalo da ubace i povežu.

Link to comment
Share on other sites

E da, setih se još nečega, ne znam dal smo to pokrili, možda se i neko setio a ja prevideo. Zar nije Dexteru geek pre x epizoda kao "sredio search" ili tako nešto na kompu, pošto ovaj do tog trenutka nešto nije mogao da potraži šta mu treba? Plus je sad u ovoj poslednjoj epizodi jasno koristio taj neki drugi search engine? Ili sam nešto pogrešno skapirao? Ako je tako, onda ovaj već neko vreme prati šta ovaj pretražuje na netu, što je jelda, zanimljivo. Odnosno već ga je izvalio.

A opet, ako je tako, onda je Dexter ispao debil, tj. isuviše "glup" da to ne provali.

Link to comment
Share on other sites

Убацио му је тројанца у комп!

nije nego rootkit!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

previse scena holivudkoakcionog karaktera (batista, bomba, dekster u vodi...) za moj ukus, ali kapiram da to stalno moraju da ispostuju. ne znam kako ce sve da stane u poslednju epizodu, dosta toga treba da se izdesava

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nisam juče ni postovao o epizodi jer nisam imao šta :) Nekako je suviše, ne znam, "default očekivana" da bi bilo nekih "wow" situacija, tako da definitivno poslednja mora biti "ta". Šta više, čak ni nemam onaj trip "jao, jao, sledeća epizoda, jao, jao" pošto je ova odvela na stranu "holivudskog" razvoja događaja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...