Jump to content

Dexter


uk1g

Recommended Posts

ne znam za njega, al ovaj što glumi travisa je sin toma henksa.

vidi stvarno, a i lice sad kad pogledam

meni je poznat iz uloge svestenika koji se lozi na Pegi u Mad man-u!

bas vrhunska sezona, moraju bas da se potrude oko kraja da bi je zasrali :D

valjda nece umreti Mos Def, njegovi dijalozi sa Dexterom su mi vrhunski

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa i nije tako nerealno deksterovo izvaljivanje travisa. kad su pronašli telo i kad su poleteli oni skakavci, normalni ljudi su imali empatsku reakciju, tj. bili zgroženi i šokirani, a dekster nije, i opazio je jedinu drugu osobu koja nije bila.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se za rano otkrivanje negativaca, vrteo sam po glavi doduše i mislim da je slično bilo i pre, mada nikad do sada panduri nisu imali javno objavljenu "potragu" sa likom za koga sumnjaju da je ubica, a on zapravo i jeste. Meni se samo u čitavoj priči ne uklapa ona plava što je digla ruku ajstrak kilera, tj. gde će ta prodata ruka završiti, dal' će ova da se "sveti" zato što je masuka otpustio, nekako mi deluje isuviše nepotrebno da su je sad samo šutnuli i kao gg no re.

Link to comment
Share on other sites

Dexter je vec uhvatio Travisa i pustio ga...ovaj je sad poceo da sumnja u rad profesora (ili je tako delovalo) sledece epizode, ako ne ubije onu kurvu, bice medju njima dvojicom nekog problema! Sa druge strane, crnja je za sada totalno nebitan, mora i on nesto bitno da uradi sem citanja Biblije, neko je pomenuo da ce da izvali Dextera.

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam otvorio neov spojler, jebo me pas.

dobra je epizoda.

fino su stvorili želju da se rudi vrati s onim scenama sa ajstrak kiler dokazima u ranijim epizodama.

edit:

žao mi je brother sam-a, nekako sam bio u fazonu da može da pokaže deksteru put do svetlosti, ili šta god, i da dođe do zaključenja sveukupne radnje.

iako je scena kad doktor saopštava da je mrtav malo mutna, ne deluje mi na stil serije da je bro sam u stvari živ.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

žao mi je brother sam-a, nekako sam bio u fazonu da može da pokaže deksteru put do svetlosti, ili šta god, i da dođe do zaključenja sveukupne radnje.

Nemam pojma, ja nekako nisam video da se to događa, isuviše je Dexter izgrađen karakter da bi to prošlo, šta znam.

Ja sam više očekivao da će ili Sam da ponovo postane mračan, mada je i on izgrađen karakter, pa ne bi imalo smisla, ili bi odigrao neku rolu u otkrivanju čitave priče oko glavnih negativaca.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam više očekivao da će ili Sam da ponovo postane mračan, mada je i on izgrađen karakter, pa ne bi imalo smisla, ili bi odigrao neku rolu u otkrivanju čitave priče oko glavnih negativaca.

šta znam, i brother sem je bio izgrađen karakter dok je bio robijaš, pa je "ugledao svetlost" i promenio se.

sad me još više zanima šta će biti do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...