Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Добра књига, барем ми се чини на једно прелиставање : ) колико је била на сајму?

Нисам је узео на сајму већ у Дерети пошто нисам желео да проведем паклену гужву. Овамо је била око 1500 динара, мало мање.

И ја сам је прелистао и чинила ми се као сасвим добра :)

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

da sam se na ruru prvi put sreo sa ovim kukanjem kad se menja vreme, kad je nizak pritisak ili kad se aktivira/deaktivira letnje računanje vremena, mislio bih da se folirate :D

Link to comment
Share on other sites

pa reci kurvi da nećeš da ideš a ona nek slobodno kuva večeru maskirana!

Ma ne idem, samo je news feed prepun tog sranja pa nervira. Prava kuja swaguje kuhinju gola ujutru, dok cerupa celo pile i pravi dorucak dostojan pravog jebaca.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

dule car radni čovek!

idem do sava centra da odgledam film "parada" posle blejkauskus u kraju itakoc

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Danas sam imao najsjebaniji dan u zivotu. Ja, proktolog i neke sprave. Zelim da umrem da zaboravim.

mozes misliti kako je tek njemu bilo!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Fakin life :(

Od kad sam se preselio u CH, pre godinu i 2 meseca, 7 puta sam isao nazad, danas mi je 8. dolazak, ali mi je najtezi od svih. Svi su rekli sto vise budes tamo to ces se vise privikavati na Svicu, sve ce te manje vuci nazad, al ovo je haos. I samo zbog porodice i klinki iz duuuubokog pakla.. A ovo zadnje me cini primitivnom amebom.

Узо сам змију лол, сад сам Клеопатар!

Сад још да сконтам како да га назовем

Zovi je Puz, Medved, Ker, Brena, Kemal, Zordon.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Nazovi je Plisken

Ахаха:)

Увек сам живуљке звао неким нашијем именима типа Ђорђе, најдаље што ћу ићи је Симаргл [:D]

Можда неког да хонорујем, па да га назовем Данило Бата Стојковић или Марко Пантелић!

рофл Мандинго:) Иде уз врсту (краљевски питон ололо)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...