Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Juče sam bio na autobuskoj stanici, čekao neki bus (jelda), ne mogu da verujem da ona stanica i dalje deluje onako raspalo, plus ne možeš lepo da joj priđeš kolima, plus nemaš ni gde da se parkiraš...

Danas je inače gužva nebeska iz nekog razloga, ne znam šta se događa ali Slavija je bila haos. Ovaj ostatak kod sajma kapiram, pošto je zatvoren izlaz na Gazelu iz pravca sajma ali i pravca Kneza Miloša i onda svi idu na stari most, red je do Ade.

Link to comment
Share on other sites

Juče sam bio na autobuskoj stanici, čekao neki bus (jelda), ne mogu da verujem da ona stanica i dalje deluje onako raspalo, plus ne možeš lepo da joj priđeš kolima, plus nemaš ni gde da se parkiraš...

pa autobuska stanica služi da se parkiraju autobusi a ne kola :tf:

pošto je zatvoren izlaz na Gazelu iz pravca sajma ali i pravca Kneza Miloša

ja ne znam zašto su ti izlazi opet zatvoreni :/

Link to comment
Share on other sites

Juce oko 17h je bila kolona od mostarske petlje (mozda i duza) do starog mosta, mada sam relativno brzo prosao. Ali ko god moze da izbegne taj deo, nek izbegne :D

Nisam skoro gledao ovaj svoj rur profil, malopre pogledam i imam reputation -3. Kako je do toga doslo, tj kakvo to ima znacenje uopste i ko mi je dao te negativne poene?

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Juce oko 17h je bila kolona od mostarske petlje (mozda i duza) do starog mosta, mada sam relativno brzo prosao. Ali ko god moze da izbegne taj deo, nek izbegne :D

Nisam skoro gledao ovaj svoj rur profil, malopre pogledam i imam reputation -3. Kako je do toga doslo, tj kakvo to ima znacenje uopste i ko mi je dao te negativne poene?

nisi bio dovolno aktivan na klinke sa cheta topiku pa si bio na udaru besnih modova foruma,da bi te podstakli da vishe postujes!

razboleo sam se od treniranja , premoren sam zadnjih nedelju dana nije mi do zivota

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Juce oko 17h je bila kolona od mostarske petlje (mozda i duza) do starog mosta, mada sam relativno brzo prosao. Ali ko god moze da izbegne taj deo, nek izbegne :D

Nisam skoro gledao ovaj svoj rur profil, malopre pogledam i imam reputation -3. Kako je do toga doslo, tj kakvo to ima znacenje uopste i ko mi je dao te negativne poene?

zekse carchino,sto si dobio otkaz?I gde si uopste radio?:/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hvala drugari sad mi je lakse :D

@gruja u deltagenerali osiguranju, a dobio sam otkaz jer je neko morao da dobije, a ja sam bio najpogodniji jer nisam bio za stalno. Inace kupujte polise kod Dunava, Grawe-a i ostalih, ovo ovde je raspad, to uvek zaboravim da kazem... a ne pricam ovo iz revolta sto sam popio korpu, to sam pricao cim sam se zaposlio i video sta se radi :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ulazim do kuhinje i uzimam flašu rakije da udarim jednu-dve čašice pred kafanu, keva me samo pogleda i prekrsti se icon_smile_big.gif

Vikler majmun, mučno mi je bilo da ogledam ceo klip.

jok, trebalo je da te potapše po ramenu i kaže "To čedo majkino, zabodi litar, pa idi napolje još da piješ"

Mislim da bi mi keva prvi put udarila šamarčinu u životu da me vidi da kući cepim bilo koju žestinu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moji ono, znaju da pijem, lol, obvious, ali u kuci mogu da dobijem max casu vina za vreme rucka, a da trazim jos il neku zestinu verujem da mi cale isutirao.

Moracu da teram sebe cesce da ustajem rano. Jbte bio na treningu, jeo 2 puta, odradio jos gomilu sitnica, a nema ni 12

Link to comment
Share on other sites

A brate trulo je kad šibaš žestinu kući, to ti je ono na pola puta do dna života

То је нека друга тема:)

А и другачији су трипови, нпр. оно Чачана што знам сучу раџу ко змајеви, а осамдесет посто их и прави. Није то трип дођеш ти Вуду ЕТФ на гајбу на НБГД, одложиш књиге и продереш се ''ајде кево сипај једну љуту, данас смо имали зајебане вежбе!''. Блеји се поред казана, иде се у Прањане, треба ти десет чашица да би почео малкице да касниш, нађеш се са ортаком, цепите по две, ко што би ти цепио пиво...

Ја гајби не пијем, а богами проредио сам максимално и напољу, типа попијем три пива једном у две недеље или тако нешто. Али ме је та прича ''ја кад бих сунуо раџу гајби икс ипсилон'' подсетила на ''ја кад бих запалио цигару гајби'' или ''ја кад бих донео хрчка гајби'' или ''кад бих дошао са панкерском зуром'':)

Sad se osećam bezveze, pošto baba svaki put pred ručak sune svima po jednu ljutu, čisto zbog apetita! :)

Ето због тебе не можемо да имамо лепе ствари!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...