Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Kosta:

Svakako nije retard. Sigurno je i značajno pametniji od forumaša koji govore da je retard. Ali ima očajnu motoriku. Najgore po njegovu karijeru bile su brojne povrede. Ko ga je ozbiljno pratio u Partizanu mogao je da primeti da kako krene da skače, polomi neku kost u stopalu. Onda se oporavlja dva-tri meseca, pa dva-tri meseca bude nepokretan, onda odigra mesec dana na svom maximumu i izlomi se. Stvarno ne bi bilo loše da Darko odradi par testova kod psihijatra i da se vidi da li je sposoban da igra kako treba. Jedna dobra sezona (gde je bio četvrti igrač u najgorem timu NBA lige) ništa ne znači.

kosta jeste retard JER : je decko koji je posle partizana gde nikada nije vodio glavnu rec niti je bio neki od bitnih sporednih faktora izjavio "mene evropa ne zanima ja sam prerastao euroligu i samo NBA dolazi u obzir...." a sa njim u emisiji je bio pekovic koji je rekao ja jos ne mogu u nba :D

the end

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kosta jeste retard JER : je decko koji je posle partizana gde nikada nije vodio glavnu rec niti je bio neki od bitnih sporednih faktora izjavio "mene evropa ne zanima ja sam prerastao euroligu i samo NBA dolazi u obzir...." a sa njim u emisiji je bio pekovic koji je rekao ja jos ne mogu u nba :D

the end

Jasno je da si ljubomoran na njega i da si izmislio ovu izjavu. :(

Što me podseti koliko je Minesota ozbiljna ekipa kada jedan Darko igra prvog centra, a Peković ne. ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da si ljubomoran na njega i da si izmislio ovu izjavu. :(

Što me podseti koliko je Minesota ozbiljna ekipa kada jedan Darko igra prvog centra, a Peković ne. ;)

jbg Pekovicu je ovo prva ili druga sezona, Milicic je tamo vec 8 sezona... Realno da je Milicica uzeo neki drugi klub a ne Detroit te 2003 za pika imao bi on i vecu ulogu u Minesoti sad, tamo u Detroitu su tad igrali Ben i Rasheed Walace i Rebraca posle 1 sezone dosao je i McDyess. Btw svi pricate ovde na forumu jbt kako nas zakidaju sudije a zamislite kako je bilo Darku koji je igrao tu utakmicu i zbog sudija nisu prosli dalje i ja se slazem sa vama da nije trebao da oplete po sudijinoj kevi/zeni/cerci al realno barem 50% vas bi uradilo isto jer bi vas ponele emocije...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Darko Milicic je najveca DEBILCINA na svetu. Covek se lozi na utoke kriminal and shit. Ne treba nam takav igrac u reprezentraciji.

@Dulio

evo primer klasicnog hejterskog komentara...samar odmah

Da, mi nismo svojim očima videli šta ste radili - igrali ste samo prvu četvrtinu - pa sad treba da nam prodajete štoseve sa pijace! Teodosiću, ako se na svakoj utakmici ponašaš kao KRETEN (da li jesi, ili nisi, to me već ni najmanje ne zanima - zanima me kako se ponašaš u dresu sa državnim grbom!), onda nemoj da se izvinjavaš, nego skini dres sa državnim grbom, obuci klovnovsko odelo, pa onda glumi neku važnu personu! Oni koji su taj dres i taj grb učinili tako velikim, bili su toliko veliki da se tome NIKO OD VAS ZA ŽIVOTA neće približiti ni da može to da vidi kroz teleskop, a bili su požrtvovaniji, skromniji i posvećeniji za isto toliko od vas! Odigrali su utakmice od kojih se čoveku naježi koža samo kad ih se seti, a vi nam ovde prodajete neke klinačke štoseve o trećerazrednim Turcima, kojima treba dati da sledeći put nose vodu i sendviče po tribinama, dok se igra Evropsko prvenstvo! A Ivković je takođe počeo da nas gčeda u oči, kao i ovi sad, i da nas laže. Možda mu je bolje da se povuče mirno, dok još može - svakom jednom dođe taj trenutak - pre nego što ostavi još gorči trag iza sebe!

Ja za LAŽOVE ne navijam, pa makar bio u krvnom srodstvu s' njima!

(Nemate vi kapacitet za prave stvari! Vi ste baš liga sa tim "odličnim" Turcima!,

Link to comment
Share on other sites

teo lik kojeg boli kurac za sve :)

fali nam rasic :|

edit: e da, prokleti sarenac je faktor koji nervira ljude, konstantnim onanisanjem na teodosica, dok su svi ostali po njemu jadan prosek.... ni na jednoj utakmici nije spomenuo koliko je lopti teo prodao, i kada je odbranu igrao lose - zapravo retko kada je igra uopste...

brate,ako te sarenac nervira,ko te onda ne nervira?Covek je jedan od retkih ljudi ciji glas mogu da podnesem na televiziji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sto je hejterski ?:) mozda je preostar ali evo u pravu je kad kaze da se teodosic ponasa kao kreten....duda mu prica njega boli kurac ..on kao vodja ekipe trebalo bi da bude primer ali nije :) i stvarno je glupo izvinite narode buhahaha :) i istina je da su turci raspala ekipa i da duda krije stvari to se oduvek radilo....jedino je zeljko obradovic kad je vec pukao rekao ono sto su svi znali :) da njih u principu boli kurac i da su im splavovi i ego na prvom mestu :) retki su izuzeci.....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Darko Milicic je najveca DEBILCINA na svetu. Covek se lozi na utoke kriminal and shit. Ne treba nam takav igrac u reprezentraciji.

lozi se na utokre kriminal ??? A uplatio 50k evra devojci za operaciju srca u Austriji. Ako ga ikad upoznas videces kakav je Darko. Rodjen je u mestu pored mog isli smo zajedno u osnovnu.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

znam ga iz perioda dok je igrao u Hemofarmu i dok nije imao prednje zube

teska debilcina

bio je 2. pik na, najverovatnije, najboljem draftu ikada...(Lebron, Karmelo, Dvejn Vejd, Bosh) i nije uradio jebeno nista u karijeri

da je imao 2 grama mozda, sada bi imali dominantnog prvog centra i brisali bi parket sa Spancima

davanje kesa u dobrotvorne svrhe je lepo, ali ne brise covekove osobine

Link to comment
Share on other sites

sto je hejterski ?:) mozda je preostar ali evo u pravu je kad kaze da se teodosic ponasa kao kreten....duda mu prica njega boli kurac ..on kao vodja ekipe trebalo bi da bude primer ali nije :) i stvarno je glupo izvinite narode buhahaha :) i istina je da su turci raspala ekipa i da duda krije stvari to se oduvek radilo....jedino je zeljko obradovic kad je vec pukao rekao ono sto su svi znali :) da njih u principu boli kurac i da su im splavovi i ego na prvom mestu :) retki su izuzeci.....

kali brate, doziraj ducija na ne preko sat vremena dnevno :D

Teo nije lider/vodja, ma lol

evo ti pogledaj jos jednom klip protiv turaka

da se iskuliras :D

Teodosic je ovakav sa 24 dine, majko moja sta ce da radi sa 28 :))

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kali brate, doziraj ducija na ne preko sat vremena dnevno :D

Teo nije lider/vodja, ma lol

evo ti pogledaj jos jednom klip protiv turaka

da se iskuliras :D

Teodosic je ovakav sa 24 dine, majko moja sta ce da radi sa 28 :))

Okej oni su super momci jer dodju da igraju basket i nose dres srbije...vau jebote to je stvarno dokaz postovanja prema zemlji :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ovi ladno neće da prenose Ruse i Mkdnce, baš mi se gledao taj meč, zna neko gde bi to na netu moglo da se gleda?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sarenac se cesto nalupeta, al to mu oprastam. ono sto me do jaja nervira kod njega je sto ima dikciju kao moja baba - dok cita neke statistike ili tako nesto, sve nesto mrljavi, ne mozes da ga cujes sta prica, a onda se posle LUCIDNOG POTEZA TEODOSICA prodere kao mentol

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

www.fromsport.com - mislim

Završili ste mi posao! Hvala!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...