Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

ako se sad vrate, slaviće ih kao samog isusa gospoda.

edit: dobro, ništa od toga.

meni je žao što smo ovako prošli jer oni mogu bolje, što su nam i dokazali.

najžalije mi je što posle ovoga, kapiram, da duda odlazi.

i strašno mi ide na kurac ovaj grčki giros font koji trpaju gde stignu.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

ne brinite se, osvajamo!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Posle onog poraza od francuza u grupi nesto se desilo, da li neka svadja ili sta, ali jednostavno momci su prestali da igraju kosarku. Glavni cilj ove ekipe je bio plasman na OI u Londonu i sada kada su ovako fejlovali stvarno ne znam sta ce biti dalje. Ako Duda koji je vodio ove momke godinama u reprezentaciji, a neke i u klubovima nema autoriteta/zelje da se izbori da igraju ko ljudi onda nam se crno pise ko god da dodje na njegovo mesto (ukoliko ode, a ne vidim posle ovoga kako bi mogao da ostane). Mislim da nikada nisam osecao mucninu posmatrajuci nastup neke reprezentacije kao sto mi se desavalo sada sa kosarkasima (ne racunam tu fudbalere naravno, oni godinama u nazad prevrcu stomake ljudima). Enivej videcemo sta nam donose naredni dani po zavrsetku eurobasketa, nadam se da ce se pojaviti neki ljudi koji ce imati snage i znanja da nas iscupaju iz ove situacije.

Keselj od utakmice sa francuzima dobija po 3-4 lopte po utakmici, protiv litvanaca cinimi se da je pipnuo loptu na 3 min do kraja I cetvrtine. Evo danas opet najbolji strelac. Boba koji je prosao cele pripreme i bio sa reprezentacijom umesto da se odmara covek nije dobio priliku da udje umesto Koste koji je odigrao kriminalno celo prvenstvo. Teo koji, kako je odmicalo prvenstvo, sve vise igrao ko da mu je cale trener pa moze da radi sta hoce. Krstic jedini koji je odigrao u skladu sa svojim mogucnostima, ne racunajuci poslednje 2 utakmice jer je bio povredjen. Savan posle promasaja protiv francuza nestao i odigrao ko slina ostalo. Smorio sam se preterano :s

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Kako sere ovog Navara.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...