Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

3min do kraja, mislim da je ovo izgubljeno. suvise mekana odbrana, nezainteresovano, previse opusteno. nije bilo onog ujedanja, lomljenja, izgibenije. Trebalo se ovo od starta jace, par grubih faulov na startu da znaju sta ih ceka. reket kao da ne cuvamo. ne znam, jako lose :( krivo mi je sto cemo morati da naguzimo spance da bismo isli dalje :tf:

Link to comment
Share on other sites

Bice tesko, gadjaju Litvanici ko nezdravi za 3, moracemo ili da se proseremo malo vise i mi... ili da igramo prejaku odbranu.

Ja reko.

- Savanovic zakazao u napadu, kao da se usrao. Pravio je neke jadne faulove pri skokovima.

- Tepic je dosta dobro odigrao kod nas, kao i Krstic rekao bih, ostali su bili nagi penis.

- Kosta Perovic je mentol.

- Overall, jako su dobri Litvanci (ili su barem jako dobro igrali). Mislim da se ceo nas tim malo usrao od toga sto Litvanci sutiraju ko zmije za 3 poena... toliko su se usrali da smo primili jedno 20 lakih poena preko centara s onim lakim ulazima i kucanjima.

son, i'm dissapoint.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ne razumem samo, znamo da sutiraju kao bolesni, i stvarno sve sve pogadjaju, ali kako nam onako lako urade 2na2, izbace i pleja i centra, i ovaj lagano kuca.

zato sto nas napadaju tamo gde smo najslabiji :) kosta je spor kod centara a teodosic ne igra odbranu :) i onda kad igraju pik sa krletom i teodosicem pucamo zbog tea a kad igramo markovic kosta pucamo zbog koste :D u jednom trenutku su bili kosta i teo :D to je bio vrhunac :) a pored svega toga sarunas je najbolji pik n rol igrac :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam na momente, imao sam osecaj da cemo da izduvamo, jednostavno su bolji bili, svaka chast. Ovi nasi u kurcu definitivno posle francuza, nije to ta igra. Mada i da su igrali najbolju igru to bi bio rezultatski egal i jurnjava rezultata kontam.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Perovic je stvarno rupa, ne moze da realizuje nista ispod naseg kosa nam skidaju lopte, sramotno....

Jos uvek imamo problema sa dodavanjem, seku nam lopte na najgluplje moguce nacine, onaj Teodosic je isto failovao nikakva igra, imali su par akcija ovo ostalo sve nedaj boze, nemaju nikakav koncept. Odbrana nam je rupa i gubimo i dalje lopte na dodavanjima to mora da se opravi inace nece ovo na dobro da izadje.

Litvanci su odigrali odlicno i imali su srece sto se tice suta za 3 poena, ali nije ta sreca njima odnela pobedu, jednostavno su igrali mnogo bolje od nas.

Link to comment
Share on other sites

al ono što meni nije jasno, i ako bi neko mogao da mi objasni, je kako je moguće da fejlujemo odbranu.

jebote, pa duda je ekspert u organizovanju odbrane, i čovek je sto puta rekao kako je dobra odbrana po njemu ključ pobede. znači njemu je prioritet da mu tim igra dobru odbranu.

jel jebe neko dudu 5% na treninzima, il' su svi kao teodosić?

:-)

Link to comment
Share on other sites

Duda je failovao jer je upravo pokazao onaj sindrom kockara, kad krene da gubi udvostrucuje uloge da pukne jos vise i tako u nedogled dok ne ostane bez icega, imas Krstica koji je ok ali Perovic je rupcaga, uostalom kao i Teodosic koji nije u stanju da cuva bilo koga. Duda forsira preuzimanje igraca a nece da ide na zonu jer kao eto ovi ubadaju jako trojke, pa i bez zone su nas izubijali trojkama i sta smo uradili?!

Gresili su svi i nadam se da ce svi dobro da razmisle pred sledecu tekmu, a nadam se i da ce Duda da promeni kurs jer ovo ne ide nigde.

Link to comment
Share on other sites

Da, Duda bas kenja, jedva cekam da ga vise smene i da dodje neki drugi vrsni strucnjak, posto vidim da ih u Srbiji ima na milione!

Previse ljudi jako reaguju na svaki poraz nase reprezentacije, ne znam ja sta oni ocekuju od njih, da deru sve po 20 razlike? Ekipa nam je, iako igra vec neko vreme zajedno, pre svega mlada, jos nema Novice (njegov nedostatak cemo tek videti kada dodju Turci i Iljasova), lose su odigrali, jebi ga, verovatno i onaj nesrecan poraz od Francuza ima veze sa tim, pa i igrali smo protiv domacina koji ima neverovatno jebeno glasnu publiku, ali ovakvo pljuvanje, ne na ruru samo, nego generalno, fejs/blicovi/portali... mi idu na kurac jako. Ljudi jebeno daju sve od sebe, a pljuvanje je krenulo iako nas pobeda protiv Turaka deli do plasmana u top8.

tako da,

NAPASITE SE I TEODOSICU I PEROVICU I MACVANU I TEPICU I DUDI!

jer ponasanje dosta ljudi u Srbiji ne mogu da okarakterisem nikako drugo, nego nezahvalno i bezobrazno.

poe

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jedino što ja zameram repki je što imam utisak da neki košarkaši počinju bahato da se ponašaju, da ne jebu sjajnog trenera ni 5% (mada to ne mogu da znam), a videli smo na šta nam je ličila košarka dos su takvi igrali.

osim toga, sve drugo okej, valjda će da uče na greškama i to je to.

ne možemo svaki put da sabijamo, čak bih i rekao da je dobro da nas karaju ovako razne repke s vremena na vreme. možemo da izvučemo lepe pouke o našim slabostima iz takvih tekmi, i, in the long run, postanemo ponovo totalni carevi kao nekad u 90-tim.

idemo dalje, samo napred.

:-)

Link to comment
Share on other sites

litvanci su dali 11 trojki, mi 7, tako da te price da ih je srao sut ne piju vodu uopste...bruka je sto smo primili onoliko poena iz reketa i na ulaze...fejlovala nam je odbrana relano, moracemo bolje ako ocemo dalje

upravo

kad protivnik šutira 11/20, njih sere, kad Kešelj šutira 7/9 mi znamo. Budimo realni, odigrali su bolje, nevezano za šut,a opet što kaže alpha, em je mlada ekipa, em fale igrači (Novica, Teo da bude u formi, Bjelica) em smo generalno prosek ekipa iz koje Duda izvlači 200%. Po meni, sve do sada prikazano je veoma dobro

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, Duda bas kenja, jedva cekam da ga vise smene i da dodje neki drugi vrsni strucnjak, posto vidim da ih u Srbiji ima na milione!

Previse ljudi jako reaguju na svaki poraz nase reprezentacije, ne znam ja sta oni ocekuju od njih, da deru sve po 20 razlike? Ekipa nam je, iako igra vec neko vreme zajedno, pre svega mlada, jos nema Novice (njegov nedostatak cemo tek videti kada dodju Turci i Iljasova), lose su odigrali, jebi ga, verovatno i onaj nesrecan poraz od Francuza ima veze sa tim, pa i igrali smo protiv domacina koji ima neverovatno jebeno glasnu publiku, ali ovakvo pljuvanje, ne na ruru samo, nego generalno, fejs/blicovi/portali... mi idu na kurac jako. Ljudi jebeno daju sve od sebe, a pljuvanje je krenulo iako nas pobeda protiv Turaka deli do plasmana u top8.

tako da,

NAPASITE SE I TEODOSICU I PEROVICU I MACVANU I TEPICU I DUDI!

jer ponasanje dosta ljudi u Srbiji ne mogu da okarakterisem nikako drugo, nego nezahvalno i bezobrazno.

poe

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...