Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Мени је тео симпатичан, па се не жестим превише на његове Коби испаде, мада да ми није симпатичан, вероватно бих га туко на неком паркингу:) Овако ми је готиван, па ми све некако иде на готиву. А и научили су га да смањи тај трип, па сад додаје ко Меџик, јебига, кад се све одузме и сабере, нека укењава те нерезонске трипове, опет смо у плусу са њим... Мада би било лепо да га науче да буде скроз готиван.

Савановић је цар, Мачван исто - за разлику од отприлике 90% играча на планети, он заправо човек ЗНА да да зицер поред руке рутински:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemoj da preterujes sa keseljom :D on nista ne zna sem da sutna :D to radi super i neka ostane tako :)

Keshelj sabija !

Zna i da sutira, i skache ko zmaj... malo li je?

A od onog zakucavanja preko centra cini mi se Australije... sam skapirao da decko ume i da udje na prodor. So.. fu!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

pda zbog nedolaska novice dobismo dva dobra igraca... meni to vise odgovara :) macvan je ubica, samo da ne prenosi loptu, i da se ukljuci malo vise u napadu

i jebg, zbog forisranja tepica rasic ne moze opet da priviri.... trebace nam svaki igrac da doprinese po malo veceras

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

teodosic ima i imace maksimalnu slobodnu gde god da bude igrao. pricao je duda o tome u nekom intervjuu o njegovoj igri u olimpijakosu. ne mogu da se setim tacno, ali prica je bila da posle okupljanja ekipe i price od sat vremena, teodosica totalno ne zanima sta su se dogovorili i igra svoju igru. takodje navodi da je to jedan od najtalentovanijih igraca sa kojima je radio.

Link to comment
Share on other sites

Keshelj sabija !

Zna i da sutira, i skache ko zmaj... malo li je?

A od onog zakucavanja preko centra cini mi se Australije... sam skapirao da decko ume i da udje na prodor. So.. fu!

nisam ja rekao da je on los :) on se odlicno uklopio :) ono za sta je zaduzen to radi kako treba :) samo kazem da od njega ne mozes da ocekujes da igra 1na1 iliti da igra pod kosem :) jer ne zna to :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nisam ja rekao da je on los :) on se odlicno uklopio :) ono za sta je zaduzen to radi kako treba :) samo kazem da od njega ne mozes da ocekujes da igra 1na1 iliti da igra pod kosem :) jer ne zna to :)

Zamišljam kako pričaš mrtav ozbiljan a onda kad treba da bude tačka u rečenici napraviš nevoljan osmeh-grč i nastaviš dalje mrtav ozbiljan :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

nemoj da preterujes sa keseljom :D on nista ne zna sem da sutna :D to radi super i neka ostane tako :)

:DDDDDDD

Keshelj sabija !

Zna i da sutira, i skache ko zmaj... malo li je?

A od onog zakucavanja preko centra cini mi se Australije... sam skapirao da decko ume i da udje na prodor. So.. fu!

bas sam taj link trazio :)

Link to comment
Share on other sites

Zamišljam kako pričaš mrtav ozbiljan a onda kad treba da bude tačka u rečenici napraviš nevoljan osmeh-grč i nastaviš dalje mrtav ozbiljan :D

Мени није тај трип, мени је ко да се увек смеје шта год да се дешава, оно, то му је мод понашања, небитно да ли је заправо срећан или не:)

-господине, ампутираћемо вам ногу

-зар не може ништа да се учини :D Молим вас, пробајте било шта друго :D Убићу се ако ми одсечете ногу :D

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako nek idu, da nam dođu na neomašćen kolac, da prosti Savanović :D

Мени није тај трип, мени је ко да се увек смеје шта год да се дешава, оно, то му је мод понашања, небитно да ли је заправо срећан или не:)

-господине, ампутираћемо вам ногу

-зар не може ништа да се учини :D Молим вас, пробајте било шта друго :D Убићу се ако ми одсечете ногу :D

Pa to je kad stavlja :D kad je :) deluje nekako preko volje (lol diskusija) :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Od tetkine babe strinina komshinica kaze? Covek je vukao povredu cele godine, a kakav sukob je to mogao da bude sa obzirom koliko dugo i dobro saradjuju? Jedino ako nije jebao Ivkovicu zenu, poshto je 20 godina mladja od Ivkovica, mora da je odlican milf.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

teodosic ima i imace maksimalnu slobodnu gde god da bude igrao. pricao je duda o tome u nekom intervjuu o njegovoj igri u olimpijakosu. ne mogu da se setim tacno, ali prica je bila da posle okupljanja ekipe i price od sat vremena, teodosica totalno ne zanima sta su se dogovorili i igra svoju igru. takodje navodi da je to jedan od najtalentovanijih igraca sa kojima je radio.

Не сери да је тај рад, као ''кад саберемо, ако испадне цар десет пута, а билмез шест пута, значи да смо на +4!'' :)

Океј, ако ништа, поштујем што је тако, оно, сабрали људи и одлучили и рекли шта су одлучили, а не они фазони кад се праве блесави типа ''Коби је сјајан спортиста, то што удара људе лактовима је ЦГИ!''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Od tetkine babe strinina komshinica kaze? Covek je vukao povredu cele godine, a kakav sukob je to mogao da bude sa obzirom koliko dugo i dobro saradjuju? Jedino ako nije jebao Ivkovicu zenu, poshto je 20 godina mladja od Ivkovica, mora da je odlican milf.

Ne znam od cije tetke je potekla informacija, znam samo da je bio na basketu u Zemunu pre par dana.

Link to comment
Share on other sites

dobise turci spance ... tako da turci spanci i litvanci prenose po 2 boda u sledecu fazu sto nam je nekako najgora opcija ako ne pobedimo danas francuze ...

EDIT

"Braca" Hrvati polazu sve nade u "bracu" makedonce da pobede "bracu" BiH da bi isli dalje...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Pa priželjkivali smo Turke :) Baš bih voleo da ih ugazimo :)

Nema tu mnogo odgovaranja ili ne odgovaranja... Ako hoćemo medalju moramo da pobeđujemo ko god da nam dođe. Pobedili večeras ili ne, očekuje nas još dosta utakmica. Siguran sam da je većina zadovoljna što su Turci prošli dalje :)

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad, sta je tu je, bez obzira koji je razlog Novicinog odsustva decko svakako vredi i doprinosi nasoj reprezentaciji. Na svakoj utakmici se borio kao lav i to niko ne moze da porekne. Njegovo zalaganje za reprezentaciju stoji i to je to. Nadam se da ce opet igrati na OI sledece godine NAKON STO SE NAJEBEMO MRTVE MAJKE JEBENIM TURKESANJAMA MAMU IM JEBEM RASPALU ZA ONU KRADJU POCRKALI DA BOG DA SVI DO JEDNOG! Sta cu, emotivac... :tf:

Link to comment
Share on other sites

Не сери да је тај рад, као ''кад саберемо, ако испадне цар десет пута, а билмез шест пута, значи да смо на +4!'' :)

Океј, ако ништа, поштујем што је тако, оно, сабрали људи и одлучили и рекли шта су одлучили, а не они фазони кад се праве блесави типа ''Коби је сјајан спортиста, то што удара људе лактовима је ЦГИ!''.

otprilike je takva situacija, s tim sto mislim da je taj plus u njegovom slucaju veci. :)

on svakako odradi odlican posao. jeste da ima nerezonske suteve s vremena na vreme, ali trenutno mu sut ne ide, pa nama u foteljama to vise smeta. inace kada je suterski raspolozen tera protivnike u ludnicu, kao prosle godine. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма не, ја њега готивим екстра, мени је он до јаја симпатичан некако.

али кад погледам реално, није то математичка ствар, па да буде 10-6=4, е супер, у плусу смо четири... То не треба да се ради уопште, дал је 10-4 или 100000-1.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...