Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

toliko igramo rutinski i koliko nam je potrebno,da je to neverovatno,imam osecaj da bismo mogli pet dzordana da pobedimo,da bismo nekako to izmuljavili:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno, opet nismo igrali toliko dobro ali smo pobedili jer smo jebeni tim a ne jedan ili dva coveka. A kad nas krene i kad imamo 5-6-7 razigranih na utakmici onda jebemo keve i zavijamo sarme u isto vreme. veoma je moguce da igramo finale ako nastavimo da sabijamo odbranu. sutra navijamo za bracu poljake kako bi ispala ona turska govna mamu im jebem raspalu (nikad im necu oprostiti onu kradju samo zato sto smo stvarno igrali najbolju kosarku na prvenstvu i gazili smo sve + sve su to mladi momci kojima treba podstrek). Sutra sabijemo francuze i idemo u 1/4 sigurno ;) Tamo cemo nabasati na makedonce lol ;) MOCK MY WORDS! :P

Link to comment
Share on other sites

teodosic zvani muda do patosa, kako ga je vec nazvao voditelj. prcaj nemce jako i njih i usrane amerikance koji igraju za njih

nybt5i.jpg

samo da se ne inati i da ne shutira trojke ko nenormalan i to je to. valjda ce duda da mu objasni :D

savanovic mvp prvenstva u najavi.

s kojom lakocom on postizhe poene, poezija

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

meni bas zao sto su turci pukli,prizeljkivao sam ih u ukrstanju da ih poseremo 25 razlike.

potrebno je kvalifikovati se da bi dobio lekciju od srbije... zelim im neugodan let do istanbula i sve najgore... a onaj besramnik sto se ukenjao da sutira bacanja... za njega je brza smrt premija... koje dno moras biti da se useres slobodnih bacanja koje sutiras 20ak+ godina...

Pa dobro, ako ga je do sad kenjalo da ubada iz tih neverovatnih pozicija ne znači da treba to stalno da radi. Jednostavno kad vidiš da ti ne ide iskuliraj, nemoj da se ložiš i to je to.

promasio je i dirk 4 vezano u prvoj cetvrtini... nisam primetio da je stao... ne mozes pogoditi ako ne sutiras... decko je igrao pod blokadom... ceo tim osim njega ima sistem... duda je teu dao da radi sta hoce i to je to... neka uvek ima 0-10 iz igre ako bude sut za ostanak ili pobedu on ce pogoditi... protiv slovenaca za srebro protiv spanaca za polufinale... sutra protiv francuza ako bude egal u poslednjem napadu...

kinder vs team system... 2:2 u pobedama... 4 razlike za team system... 25 sekundi do kraja... danilovic sut za 3 poena cini mi se 0-7... pricamo o mudima??? secanja:

naravno da je dao i dodatno bacanje... kinder je osvojio titulu u produzetku...

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe raspravljati o tome, sve je to taktika :tf: Pa Boze dragi, setite se samo pripremne utakmice sa francuzima, oni su ceo mec igrali kao da je finale olimpijade. dok smo se mi malo pogurali po guzicama tek u zadnjoj cetvrtini koja je pocela sa ~ +20 za francuze (tako nesto). i sta smo uradili? umalo pobedili iako smo 30min lizali jaja i cackali nos. Ponovicu, za razliku od ostalih reprezentacija na ovom prvenstvu izuzev MOZDA spanije (njih jos nisam gledao ali postava je bruka) Srbija je TIM a ne dva coveka koji daju 30 poena i kao to je to. Keselj, Rasic, Teodosic, evo cak i Tepic, Macvan... ne smes da ih pustis pola sekunde na liniji za 3. Slobodnjake sutiramo generalno 85%+ svi redom, ako ne i bolje. Asistencije koje Teo pravi... ja ne znam koliko puta je kameraotisla na pogresnu stranu i ne vidimo sta se desi :) Skocni smo, koliko smo skokova imali juce ja ne znam. I najbitniji faktor je Duda, on je bre za ove curane izmislio kosarku. Setite se prosli turnir kad su heleni namerno izgubili da ne bi isli na spaniju pa odose jadni francuzi koji su tukli sve redom sa 20+ razlike. Pa ih spanci oplodise a ovi nisu ni znali sta ih snadje. Imamo mi keca u rukavu za svaki tim. Uostalom, Srbi su to, mi pogadjamo u zadnjoj sekundi :tf:

Link to comment
Share on other sites

Aj sto generalno ne sutira dobro Teodosic... nego igra sa povredom skocnog zgloba, nece ga shut... i ono... za malo tripl dabl da naprav, nekako iz senke.

Voleo bih vise da vidim Keshelja kako ulazi pod kosh (iako dobro sutira za 3), moze on da kuca preko ljudi iz mesta.

nemoj da preterujes sa keseljom :D on nista ne zna sem da sutna :D to radi super i neka ostane tako :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...