Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Odlicni Keselj i Savan !! \o/

Nekoliko lol momenata tokom utakmice.... lakat krsticu pa tehnicka nama, teodosic koji gadja trojke tipa.. 0 od 7 i onda u napadu dodje.. i kao sve polako.. i shibne jednu onako za svoju dushu i naravno promasi i tu 8mu, zatim... MARKOVIC je dao trojku jebote..... wtf.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao, ali markovic dao trojku? znao sam da cu nesto bitno propustiti

Дао је, ал је после остајао сам па није смео више да шутира, да не поквари 1/1 за 2011!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Litvanci dobili Turke [:0]

Jebao me zivot na tri fronta...ne stizem vise ni da jedem, a kamoli da gledam evropsko prvenstvo [V]

pisaj po govnima! ja nisam hriscanin... nek im padne avion u povratku da se isecem od srece... jebem im dete nerodjeno... ta stoka ce ici na olimpijadu... cim vidim turska i kosarka, dodje mi da ubijem nekog... ono je zvanicno najveca kradja u istoriji sporta... gledano po intenzitetu... e da... zelim da iskoristim ovu priliku da porucim felpsu: kancer te stigao!!!

huh... sad mi je laske...

Link to comment
Share on other sites

pa i ovo je bila velika kradja da se ne lazemo :tf:

pre te odluke mogu da nadjem makar 3 koje su isle na ruku argentini... apsolutno se protivim tome da je sudija zeleo da vidi nas na prvom mestu... jednostavno nije imao muda da ne pusti produzetak... nisu ni litvanci dzabe izlazili sa terena iako je bilo gresaka sa obe strane...

u svom zivotu nisam video da neko SVE sumnjivo svira za jednu ekipu, a posto to nije dovoljno onda i ciste situacije svira apsolutno kontra... ukljucujuci i rukomet sa imbecilnim pravilom "sudija odlucuju kada je pasivan napad" i vaterpolo gde se vecina tela igracima ne vidi...

edit: da je divac pogodio jedno bacanje... sudija bi 100% svirao faul... znajuci nasu srecu ne bismo postali prvaci sveta... vlade hvala ti sto ne znas... iako je najveci ikada jos mu je od SSSR-a ostalo da ukenja u poslednjem minutu :D

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...