Jump to content

Veći izbor nemačkih piva u nekom pabu/kaficu/etc


Recommended Posts

Drugari,

Zna li neko gde u Beogradu može da se nađe bar/kafić/pub/pivnica koja u svom "portfoliju" ima više vrsta nemačkijeh piva?

Znači da ne bude ono "imamo beks" već "najmanje" Paulaner a onda je "čist ćar" ako ima i još nekih drugih, tipa ovih nekih što su bili i na Beer Festu, čije ime sad naravno ne znam :)

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

pa dosta je to zajebano obcno ili toce lav ili jelen brendove, jedini ficka koji toci paulaner, za koji znam, ja kod trznog centra na banjici, mislim da se zove chetviorka ili tako neshto:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa dosta je to zajebano obcno ili toce lav ili jelen brendove, jedini ficka koji toci paulaner, za koji znam, ja kod trznog centra na banjici, mislim da se zove chetviorka ili tako neshto:)

Ovaj preporucujem i ja, na Banjici:

Paulaner pivo možete da pijete i u Paulaner Pivnici "Club 4" u Baštovanskoj br.4 na Banjici

Dodjite i uživajte sa nama u pivu izuzetnog kvaliteta i ukusa - Paulaner pivo!

http://www.paulaner.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=88

Tamo odes lepo uzmes kobaje uz koje dobijes i bavarske lepinje, normalno uz to pauliner weissbier od litar, Bog da te vidi.

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja sa čuo za taj "Klub 4" ali nikad nisam bio, mada bih znao da nabodem gde je, Paulaner na Brodiću, jest' vala ...

Ta pivnica kod karađorđevog mi ne bi ni pala napamet, a često prolazim tuda. Tako nešto se i zove "Kuća Piva", "Svet Piva" nešto tako :)

Link to comment
Share on other sites

Ali samo ako to bude "RUR koktel pomirenja" ... da dođeš ti, Drale, Stator, Mohi, Daki, DJ Vudu, Xomi i naravno ostatak RUR ekipe ... to bi bio događaj vredan organizovanja!

btw, javio mi je ortak da u nekom pabu u Kapetan Mišinoj služe ono "Leihneštonešto" pivo što je bilo na Beer Festu, zna li neko gde je to? Neko čudno ime ima bar, ono kao naša reč ali napisana na engleskom, znate već princip :)

Link to comment
Share on other sites

klub 4 je vrh, pivo mislim da cak imaju samo paulauner, ali je jebeno sto sam od dva mala doziveo da sam oslepo umalo :)

Jako je jebo ga ja, a samo klize one zirafice!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ali samo ako to bude "RUR koktel pomirenja" ... da dođeš ti, Drale, Stator, Mohi, Daki, DJ Vudu, Xomi i naravno ostatak RUR ekipe ... to bi bio događaj vredan organizovanja!

btw, javio mi je ortak da u nekom pabu u Kapetan Mišinoj služe ono "Leihneštonešto" pivo što je bilo na Beer Festu, zna li neko gde je to? Neko čudno ime ima bar, ono kao naša reč ali napisana na engleskom, znate već princip :)

Pa jasno kako drugacije uz Pauliner od 1L i kobasice nista nije problem :)

Link to comment
Share on other sites

Bog, alah, buda i ostali blagosiljali ovaj izuzetno koristan i informativan topik \о/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...