Jump to content

Oceni pjesnu iznad


Recommended Posts

Осмица за флојде, не сечем се на фамозни соло на који се сви секу, али су то ипак флојди, па им ето осам [:D]

Ево да поновим Тупака, иначе, бласфемија је класични социјално-рефлексивни Тупак каквог га волимо! Ево јопе једна таква

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Даћу шес, јер није по мом укусу, али није непријатно:)

Ево нешто за раст курца и браде!

Иначе, каверована верзија је у Америци била на првом месту топ листа четрес прве, па ви вите!

едит:

ја сам стварно мислио да овоме нико не може да да испод једанаест:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја само да улетим Ћели да кажем - мени Каћуша јесте боља пер се, Каљинка већ не, али ми је Харитонов цар и уопште цео трип што онако стоје и певају и крену да крче звучници превише менли, што Каћуша није јер Каћуша није менли песма по дефиницији:)

Наставите:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

5/10

Evo jedan mračni dnb klasik, pojačajte zvuk i krenite na putovanje u drugu dimenziju :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...