Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trpaj cigane i onog debila murinja

btw, aca komentator na tviteru

Još jedna informacija pre prelaska na sutrašnji meč. Gomez jeste Nemac španskog porekla ali mu je jedna baba rodom iz Andore.

ja ne znam ko njega moze da brani, kapiram da komentatori mogu da iznerviraju ljude itd. ali ovaj covek nema pojma o fudbalu a jedan je od poznatijih i cenjenijih ljudi na toj poziciji

njegov posao moze da radi neki no lifer koji ima dovoljno vremena da cita o igracima i istrazuje njihovu proslost pocev od bolnickog kreveta u kome su se rodili - znanje o fudbalu uopste nije potrebno

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa sta hocete da prica komentator? Odlicno proigravanje a jos bolje dodavanje u prazno? Gledas fudbal, sta fali da saznas jos nesto o nekom igracu dok gledas...ne kazem da ne ume da odvali nesto Aca ali ipak ne razumem kako po vama (ljudima koji prozivaju njega npr) treba da zvuci komentator i o cemu treba da prica 90 minuta [:D]

Link to comment
Share on other sites

odgledaj jednu tekmu sa martinom tajlerom i nevilom i sve ce ti biti jasno

ja ne kazem da je lose kad komentator zna nesto zanimljivo, ali lik lupa non stop ista sranja skoro ne obracajuci paznju na tekmu, on jednostavno nema pojma o ovoj igri

ja sam glup za fudbal ali kapiram da sam - sto se tice nekog opsteg znanja o toj materiji - na istom nivou sa njim koji treba da je strucan u toj oblasti

 

 

Link to comment
Share on other sites

koma brate

aca informacija nije tviter Ace Stojanovica

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

koliko mi je drago sto su pobedili smrdljiva frankovska dajverska goveda

u revansu,Roben presudjuje,kao na Old Trafordu pre dve godine

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koma brate

aca informacija nije tviter Ace Stojanovica

au brate

samo sam procitao ime ne i @

.................................................................................................................

fail biblijskih razmera, dajte nekome bic da mi donese kraj kroz patnju i bolove

 

 

Link to comment
Share on other sites

ubiće ih Murinjo u revanšu, 2,3 nula lagano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cudi me da je CR onako lose igrao. A da je Murinjo izvadio u 15 min Angela DM ne bi Real izgubio, decko je uzasno odigrao. Klasicnih 2:0 u revansu za real

Mene isto.

CR7 je jedan od najpoznatijih igrača tipa "ne vidim se na malim utakmicama, ali blještim poput zvezde na velikim" i njegova loša igra me je šokirala!

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...