Jump to content

Тепих, легло прашине


Recommended Posts

То чишћење Кирбијем вероватно подразумева да позове оне мученике на промоцију, да му за џ и без његовог рада усисају тепихе и душеке по кући : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko stvari : ziveo sam u stanu sa laminatom 4 meseca, ono je odvratno. Skripi, trulo i tesko se cisti.

sa laminatom vec 2 godine i nemam nikakvih pomenutih problema. sta vise, lepo postavljeni laminat izgleda isto ko i parket, ne skripi i lako se cisti. :D

bar ovaj u mojoj sobi..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Zavisi kakav laminat, imas cheapass laminate koji su go kurac, a imas i skupe koji kad se fino postave izgledaju skoro kao parket. Ja gajbi imam Hrastov "brodski" parket star 1000god, skoro smo ga hoblovali i sad izgleda extra, mislim da od toga nema bolje...

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces da stavis nesto a da nije tepih a da tokodje nije neki lamintat preporucio bi brodski pod, svake 2-3 godine se premaze sadolinom da povrati sjaj i imas da uzivas, brodski pod je nesto najbolje sto se moze staviti na pod, jeste malo skuplja varijanta ali se isplati i ne moras da brines za tockice od stolice jer jednostavno sa malo smirgle i sadolina se sve vrati u normalu :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Ja samo da kažem, a čini mi se da je pomenuo i valjda nigger, recimo u Office1 ima da se kupi taj "panel" kojeg postavite ispod stolice i čuvate parket, a skoro se ni ne vidi. Naravno ide kod stola radnog i tako to, nije baš da ga staviš ispod stolica kod stola za ručavanje itd. Mada može.

Link to comment
Share on other sites

^dobra, ali ako ti je prva koju citas od njega onda si se malko zeznula :)

"легло заразе", уз редовно одржавање, је заправо ЗДРАВО за развој имунитета деце.

ја се уопште не стресирам што малиша хвата све и свашта напољу, напротив. деца одгајана "под стакленим звоном", где маме "Асепсолом" прскају цео стан сваки дан, на крају заврше бесконачно слаба и болешљива са свим познатим и непознатим алергијама и са имунитетом у красном курцу.

Istina.

Btw. prvo sam mislila da je parket bolji za održavanje itd, ali sad bih već možda uzela tepih.. gajba nekako deluje toplije a i nedostaje mi da sa društvancetom svi sednemo u krug na pod.. a i nešto me smaraju ovi kauči i stolice u poslednje vreme

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...