Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

Hriste, pa je jel su oni zaboravili da je sneg jedna od najvećih dečijih radosti, ja sam kao mali vrištao od sreće kad se probudim i vidim kroz prozor kako je sneg napadao , tad nije bilo moguće decu iz kraja naterati da udju u kuću od ujutru do uveče - sankanje, grudvanje, sneško, valjanje po snegu..

sneg je i na 0 gradi, al i na -20. -20 nije za deciji organizam

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo sam ja govorio prethodnih godina po forumu "IGORE BUDI MI OTAC" :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod snega, primetio sam da je ovih dana bilo -10 ( i jeste, bilo je uzasno ladno), a padao je sneg.

nisam li ja ucio da na ispod tipa -4, sneg ne pada ( pritisak i slicno ). i zaista nikad u zivotu kad je bilo ovako hladno nije padao sneg, znalo se kad pada sneg, prijatno je, ladno, ali ono ok je.

sada osetim kako se ledim, a sneg pada. da li se to menja KLIIIMAAAA?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

AFAIK, vlažnost vazduha je bitna, a ne sama temperatura (dokle god je temperatura ispod nule ofc). Što je vazduh suvlji to se teže formiraju pahuljice (i bivaju sve manje i manje). Pri višim temperaturama se oslobađa više vlažnosti i to je otprilike to, ne verujem da postoji neka veća rocket science oko ovoga.

evo malo da budemo on topic:

Space Needle, Seattle, pre par nedelja

skK1J.jpg

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Без намере да се мешам у наджњевање, не знам што је Мохи одговорио свађалачки Дакију ин д фрст плејс. Ето, нек се на мене ложи петнес ликова, не ложим се ја на њих. И још сам секси цар!

И онда дође Мохи са ''није дечак, нисам ја геј, то девојчице цртају графите, ево слике!'', онда Даки крене са лол форама, мислим шта је бре вама обојици лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam u tom maniru odgovorio vec u maniru da je mali seksisticki saban koji je po automatizmu zakljucio da grafiti artist mora biti musko.

a loool brate pa naravno da nije ispretpostavljao trista puta ko je napravio grafit vec se zajebavao loooool ne veruem u kom si tripu:)

Isto bi bilo da si Stiji reko da je glup recimo, zato sto ti nisi jedino cebe u beogradu ili nesto u tom fazonu:) Krenulo je tom linijom, ide se dalje, Daki je potkacio Dvinija, ne tebe. I recimo, slazem se sa njegovim kacenjem Dvinija:)

Sad ja mogu da nacrtam desetoro decaka kako svi zajedno saraju grafit i kontam da niko nece biti u fazonu da sam ogranicen, glup ili saban i da mislim da je destoro likova pravilo mohi-grafit.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...